Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer Avic X1 brak możliwości ustawienia ekranu

07 Maj 2009 10:10 1774 2
  • Poziom 10  
    Szukałem ale nie znalazłem. Otóż posiadam radio pioneer Avic-X1 z wysuwanym dotykowym wyświetlaczem LCD, problem u mnie polega na tym, że ekran da się niby regulować ale u mnie tylko do przodu/w dół, jeżeli chce go odchylić do tyłu to się już nie da na przyciskach które są za ustawienie wyśw. odpowiedzialne (ANGLE +/-) Na 100% da się odchylić do tyłu, bo jak mam włączoną stacyjkę i radio normalnie działa, w momencie kiedy wyłącze radio i jak się składa LCD włączam szybko stacyjkę ponownie wtedy ekran się zamyka i zaraz wyjeżdża spowrotem i ustawia się w pozycji odchylonej do tyłu, w takiej pozycji mógłby zostać ale jak go zamknę na przycisku i ponownie otworze to znowu się nie chce odchylić dalej... Gdy go reguluje na przyciskach ANGLE to da sie odchylić do tyłu itp. ale jak już użyje przycisku zamknięcia albo żeby ekran położył się całkowicie to już amba, nie wróci do pozycji ochylonej do tyłu za żadne skarby... Próbowałem resetować radio ale nic to nie daje... Help ME
  • Poziom 10  
    :( chyba nikt nie będzie mi w stanie pomóc... ciężki temat w sumie, dzisiaj też pokombinowałem troche ale nie wiem co z tym jest nie tak...
  • Poziom 10  
    zmieniłem taśme od monitora na nową i to pomogło, gdyby ktoś szukał tego co ja i nie znalazł :)