Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Microsof Office 2003 licencja OEM

07 Maj 2009 14:09 2965 1
  • Poziom 12  
    Witam,
    mam kilka pytań odnoscie licencji OEM Microsoft Office, czy
    1) licencja ta jest dedykowana ja jeden sprzet, mianowicie klucz Microsoft Office jest powiazany z jakim haszem wygenerowanym na podstawie sprzetu? podczas rejestracji wlasnie to powiazanie nastepuje.
    2) jezeli mam licencje i w niej pakiet WORD EXEL, to czy mogę dokupić do tej licencji Power Pointa?
    3) moge kupic samego power pointa oem ?

Po prostu na kompie jest zainstalowany pakiet OEM Microsoft Office a w nim EXEL i WORD, wsadzam płyte by doinstalować Power Pointa, a tam go nie ma. Teraz co musze zrobić aby go mieć?
  • Poziom 29  
    Zgodnie z polityką Microsoft:

Cytat:
    Microsoft Office jest licencjonowany jako pojedynczy, zintegrowany produkt. Użytkownik może zainstalować cały pakiet wyłącznie na twardym dysku jednego komputera; niedozwolone jest instalowanie lub używanie poszczególnych programów lub części pakietu na różnych komputerach. W sieci Microsoft Office zawsze zainstalowany jest na serwerze. Pojedyncza licencja uprawnia użytkownika do dostępu do jednego lub wszystkich programów pakietu równocześnie (tj. Microsoft Excel, Word, PowerPoint...). Innymi słowy, użytkownik końcowy, który zakupi pojedynczą licencję dla Microsoft Office otrzymuje jedną licencję na cały pakiet, nie zaś osobne licencje na używanie poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu.

Czyli, jeśi w Twojej wersji brak Power Pointa, to musisz dokupić taki pakiet nawet minimalny, gdzie ten składnik "PowerPoint" będzie.