Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa B 95r. 1.2 miga lampka silnika, immo.

saly 07 Maj 2009 16:04 6465 5
  • #1 07 Maj 2009 16:04
    saly
    Poziom 32  

Problem z immo fabrcznym, mianowicie, co kilka przekręceń kluczykiem miga lampka silnika. Odpytałem immobilaizer i widzi problem kluczyka, a sterownik silnika problem immobilaizaera. Czasem parę dni nic się nie dzieje, a czasami odpalisz auto zgasisz i nie wyciągając kluczyk przekręcisz na zapłon i po chwili miga lampka. Sprawdziłem puszkę immo nie ma mikropęknięć, antena ok. Kluczyk jest tylko jeden. Najchętniej wywalił bym to immo, bo to czternastolenie auto, kto by chciał ukraś taką starą kosiarę. Ale wiem że na tym forum zakaz łamania zabezpieczen fabrycznych. Więc pytam doświadczonych kolegów, co może być przyczyną tego czasowego nierozpoznawania immo. Czy mógłbym dopisać kluczyk Euroscanem, ale klient nie ma CARPASS i pinu. Auto ma wtyk do diagnostyki 10 pinowy starego typu. Transponder w kluczyku PCF7931xp/c.

• #2 07 Maj 2009 16:57
    myrek305
    Poziom 11  

Chyba najszybciej i bezbólowo wywalić immo ,u mnie 250zł

• Pomocny post
    #3 07 Maj 2009 17:49
    janusz2008
    Poziom 33  

Eur. tego nie potrafi. Zapis immo w ecu, chyba wHC11F1. Musisz mieć programator do Motoroli, jak odczytasz zawartość to Ci pomogę.

• #4 28 Maj 2012 19:07
    Pati
    Poziom 27  

Witam! Podłanczam się do tematu. Czym zrobić wkodowanie nowego klucza? tj dokładnie transpondera bo zaginął po upadku. Jaki typ tam siedzi? Jednorazowego kodowania czy wielorazowy? Nie specjalnie siedzę w oplach ale chciałbym to zrobić znajomemu, co do tego trzeba? Pozdrawiam!

• #6 30 Maj 2012 07:02
    Pati
    Poziom 27  

A jakie ma oznaczenie na obudowie? Bo mam trochę złomu może bym nie musiał zamawiać.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME