Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Użycie ropy w myjce Karcher

07 May 2009 16:28 3592 8
  • Level 9  
    Mam nadzieję, że to podpada jeszcze pod AGD ;-)

Mam takie pytanie: mam małą myjkę Karchera Karcher K 2.08 i muszę przemyć coś pod ciśnieniem ropą, która jest łatwo palna. Myślicie, że mogę użyć jej w Karcherze?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 1  
  • Level 9  
    Mam skrzynię biegów do malucha, która jest w dobrym stanie, ale przeleżała trochę bez pokrywy w kanale i przydałoby jej się czyszczenie. Do sprężarki nie mam dostępu, więc jeśli z karcherem nie da rady, to muszę poszukać jakiegoś zakładu gdzie mi to zrobią :) Bo raczej żaden z tych środków do mycia wnętrza skrzyni się nie nada?
  • Helpful post
    Level 1  
  • Level 9  
    No zamierzam, ale nic się nie stanie jeśli potraktuję to wodą?
  • User removed account  
  • Level 9  
    No ale do tego trzeba mieć kompresor ;-)
    Chyba poprostu poszukam jakiegoś zakładu z kompresorem gdzie mi tą skrzynię umyją, nie powinni za dużo za nią chcieć.
  • Level 39  
    Doskonały przykład jak można obie na siłę życie komplikować. Gdyby zagadnienie dotyczyło działań ciągłych lub częstych. Tymczasem umycie jednego egzemplarza skrzyni biegów. A więc byle naczynie typu wanna, pędzel, ON lub OO i trochę czasu. Moczymy, ścieramy nieczystości a może i trochę skrobiemy. I teraz może być myjka ciśnieniowa z detergentem. I jeszcze pytanie czy warto, bo może się okazać , ze na szrocie leży i czeka skrzynia prawie czysta za kilkadziesiąt PLN.
  • Level 9  
    Warto napewno, bo ta skrzynia tuż przed tym jak została odłożona przeszła remont, a jak się weźmie ze szrotu to nie wiadomo na co się trafi ;-) A jaki detergent moge zastosować żeby nie zniszczyć skrzyni?