Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault naprawa czujnika ood pompy paliwa

08 Maj 2009 11:02 2503 5
  • Poziom 10  
    Witam mam renault megane 1,4 eco 97r rozsypał mi się czujnik od pływaka po wyjęci z baku poskładałem go do kupy lecz nie brakuje sodkowej tulejki na której sie to wszystko trzyma,więc zamontowałem to na wkrecie zwykłym po podłączeniu na sucho niby wszystko działa.Mam takie pytanie czy nie zrobi mi sie jakieś zwarcie kiedy wsadze do zbiornika?? bardzo prosze o jakąs porade kogoś co już robił tego typu rzeczy pozdrawiam
  • Poziom 42  
    Nie masz omomierza? Przed włożeniem sprawdz.
  • Poziom 10  
    niestety nie mam przed włożeniem podłączyłem ją pompa normalnie chodzi ruszyłem łopatką pływaka wskazówka poszła do góry,Tylko się boje czy przy kontakcie z paliwem nie będzie zwarcia????? Troche to ryzykowne!!! Aniestety samego pływaka nie dokupie do tej pompy a całośc koszt 400zl
  • Moderator Samochody
    W baku nigdy nie ma mieszanki palnej, pompa paliwa sobie radośnie iskrzy na szczotkach i działa bez wybuchów, potrafi się nawet stopić, jak tuman jeździ na gazie z pustym bakiem, więc czym sie przejmujesz ?
  • Poziom 12  
    żeby wybuchło musi być dużo powietrza a w baku jest raczej duszno wiec się nie przejmuj się, zwarcie może zrobić tylko zasilanie pompy ale wtedy wywali i tak tylko bezpiecznik od pompy co do układu z wskaźnikiem poziomu paliwa to przy zwarciu na czujniku do masy najwyżej będziesz miał zawsze full paliwa :-)
  • Poziom 10  
    dziekuje za rady juz działa