Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo ThinkPad R61i - znikający dźwięk na stronach www

zajelimiUMBA 08 Maj 2009 20:16 2446 4
  • #1 08 Maj 2009 20:16
    zajelimiUMBA
    Poziom 2  

mam problem z dzwiekiem w internecie. generalnie wyglada to tak ze po restarcie komputera wszystko dziala przez jakis czas (godzinka moze wiecej)

po tym czasie dzwiek na wszelkich stronach typu youtube znika. ponadto w panelu sterowania napisane jest :"brak urzadzenia do odtwarzania"

co wiecej wraz z tym nie moge ogladac filmow. wyskakuje problem sterownikow.

uzywalem fixa do rejestru tyle ze to sie generalnie powtarza przy kazdym uruchomieniu komputera

Generalnie zacznij od poprawy swojego niechlujstwa.
    Zdania rozpoczynamy wielką literą i kończymy kropką.
    mat_ed

0 4
  • #2 08 Maj 2009 20:56
    jokrasa
    Poziom 29  

Dobrze, wiemy już jaki masz system, więc można przejść dalej.

Oczywiście dowiedzieliśmy się również, że problem ten pojawił się po ponownej instalacji systemu operacyjnego.

W menadżerze urządzeń masz wszystkie zainstalowane urządzenia, a mimo to laptop nie pozwala się cieszyć muzyką podczas odtwarzania dowolnej muzyki z dowolnego odtwarzacza.

Sterowniki instalowałeś ale nie od tej karty dźwiękowej.

W dowolnych grach dźwięku również nie ma.

0
  • #3 09 Maj 2009 00:22
    zajelimiUMBA
    Poziom 2  

na poczatku z visty zrobilem formata i zainstalowalem xp. nie bylo tego problemu. dopiero teraz kiedy system jest juz troche zasyfiony. chodzi o to ze nie ma problemu z muzyka w foobarze. w foobarze musialem przestawic OUTPUT na SOUNDMAX HD Audio bo podstawowy sterownik dzwieku nie dziala. w gry dawno nie gralem wiec nie wiem czy dziala dzwiek w grach. Chodzi o to czy jest mozliwosc naprawienia tego bez formata. sterowniki instalowalem programem z lenovo ktory automatycznie instaluje sterowniki do urzadzen

0
  • #4 09 Maj 2009 11:39
    mat_ed
    Poziom 43  

To jest moja ostatnia prośba dotycząca poprawy Kolegi wiadomości.
    Dalszego niechlujstwa nie będę tolerował, temat zostanie zamknięty, a Kolega otrzyma ostrzeżenie.

0
  • #5 09 Maj 2009 11:46
    jokrasa
    Poziom 29  

zajelimiUMBA napisał:
    . . . zrobilem formata i zainstalowałem xp. Nie było tego problemu. Dopiero teraz kiedy system jest już trochę zasyfiony. . .

To może wystarczy w trybie awaryjnym usunąć wszystkie sterowniki a wraz z nimi urządzenia w menadżerze urządzeń i zainstalować ponownie. Zwłaszcza położyć nacisk na usunięcie karty dźwiękowej.

0