Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekładka silnika z renault 19 do peugeota 405

08 Maj 2009 22:57 2495 2
  • Poziom 9  
    Witam.

W peugeocie 405 1.6 benzyna/Lpg jest silnik pochyły -tzn góra silnika jest do kabiny a miską olejową do przodu auta.

W renault r 19 1.7 benzyna /lpg jest pionowy.

Czy jak zamontuje silnik z renaulta silnik ze skrzynką przekładniowa i zawieszeniem żeby się już nie rozdrabniać na drobniejsze podzespoły nic się nie stanie z silnikiem albo ze skrzynią biegów jeżeli zostaną zamontowane pochyle tylko że w przeciwną stronę niż silnik w peugeociebo tak pasyją sanie z reni.

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję i pzdr.

Piotrek
  • Poziom 25  
    Nic sie nie stanie do pierwszego uruchomienia. Jezeli silnik zostal zaprojektowany do pracy w takiej pozycji to ma tak pracowac i tyle, smok nie zassa oleju a i zapewne zaprojektowano jakies splywy, miseczki do oleju itp ktore w innej pozycji po prostu nie beda spelnialy zadania.
  • Poziom 9  
    zdecydowałem się na eksperyment. Zamontowałem już zawieszenie za pomocą nie wielkiego rozwiercenia otworów w kielichu na śruby od Mc'persona. jeszcze mnie czeka przycięcie saneczek od silnika żeby dało rade zamocować a tył sani musze przedłużyć i będzie w takiej samej pozycji jak w R19

Moderowany przez Michu10:

Prawdziwa kaskaderka , proszę nie powielać takich pomysłów, zamykam