Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna '96 - nie kreci, nie odpala.

NikitttA 08 May 2009 23:05 3866 4
    NikitttA
    Level 1  
    Witam,

od kilku miesiecy urzadzam pielgrzymki do wszelakiej masci elektrykow i juz w tym momencie odechciewa mi sie wszystkiego. Poczatkowo laguna nie sprawiala problemow, do czasu kiedy immobiliser powiedzial dosc i zaczal stroic fochy. Udalo sie go wymontowac a takze ...... 6 alarmow po poprzednim wlascicielu samochodu :-P Objawy byly takie : po przejechaniu niewielkiej trasy po miescie, dojezdzalam na miejsce, wracalam po powiedzmy 30min i samochod mial zasilanie, slychac bylo specyficzny dzwiek pompy paliwa, ale nie krecil. Odrzucam opcje rozrusznika, bo nigdy nie przygasal. Od ostatniej wizyty u elektryka nie minal miesiac, wsiadam do auta i a'piac po przekreceniu kluczyka znowu nie kreci. Akumulator jest nowy, masy dobre. Ktos rzucil haslo o przekazniku, tylko nie wiem gdzie szukac. Moze ma ktos jakies schematy ? Predzej to chyba ja to naprawie niz mechanik :-//

Pozdrawiam,
    Wytrwale wsciekla na "fr" samochody :-)

PS I nie moge sprzedac, bo nie moj ... to odpowiedz jakby ktos proponowal takie rozwiazanie :-)
    autoas
    Level 42  
    "Odrzucam opcje rozrusznika, bo nigdy nie przygasal."
    To żaden argument.....na sprawność jego
    yasiu.brzeg
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wystarczy sprawdzić czy do rozrusznika dochodzi napięcie stałe oraz napięcie po stacyjce (rozruch). Jak są napięcia to rozrusznik do roboty.
    szefox
    Level 11  
    Ja radzę sprawdzić ten rozrusznik mimo że "nie przygasał" :)
    autoas
    Level 42  
    "szefox" myślisz że do tej pory auto odpalane jest na "za pych"