Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki miernik kupić do 100zł??

Marcin G. 09 May 2009 12:11 6022 8
    Marcin G.
    Level 18  
    Witam. Zgubiłem swój miernik uniwersalny UNIT M890G. Byłem zadowolony z tego miernika. Teraz chciałem kupić miernik z pomiarem indukcyjności ale to już dużo droższy interes niż 100zł. I tak przeglądałem sobie allegro i znalazłem UNI-T UT55

Opłaca się kupić ten miernik za takie pieniądze?? Funkcje tych mierników są dla mnie wystarczające. W czym taki UNI-T UT55 jest lepszy od UNIT M890G? Może polecicie mi jakieś inne mierniki.
    Pozdrawiam

Link do allegro usunięty. Regulamin.
    rafixs
    Level 24  
    Ja używam tego i dobrze działa. A kosztuje koło 100zł PLN

Jaki miernik kupić do 100zł??
    Marcin G.
    Level 18  
    Właśnie miałem identyczny miernik. Chyba nawet taki sam. Ale ja dałem 60zł w sklepie. Teraz się napaliłem na UNI-T UT55 kosztuje 90zł. Tylko nie wiem czy ta wyższa cena (90zł UNI-T UT55 ) od tego miernika co miałem (za60zł) podwyższy jakość pomiarów??

Dodano po 3 [godziny] 44 [minuty]:

Przepraszam za błąd w pierwszym swoim poście, poprawiam ten miernik który zgubiłem to był 890G a nie M890G. UNI-T UT55 są mniej więcej w tej samej cenie co M890G i teraz który wybrać. Już wiem od kolegi rafixs że jego miernik sprawuje się dobrze. A jak z UT55?
    hs2
    Level 10  
    także stosuję ten miernik już dłuższy okres i nie mogę narzekać.
    waldekg
    Level 28  
    Witam. Warto przed kupnem dobrze je przetestować i porównać wyniki z innym miernikiem. Pozdrawiam.
    Marcin G.
    Level 18  
    Jak mogę przetestować taki miernik?
    User removed account
    User removed account  
    Marcin G.
    Level 18  
    Zacznijmy od tego że nie mam zamiaru kupować miernika z pomiarem indukcyjności bo nie mam tyle kasy na miernik. Mam 100zł na miernik a w takiej cenie nie znalazłem żadnego z pomiarem indukcyjności. Ale myślę zrobić przystawkę do miernika do mierzenia indukcyjności.
    Pozdrawiam
    Marcin G.
    Level 18  
    Witam po przerwie. Kupiłem miernik UNITA UT55. Jestem z niego zadowolony. Jedyna rzecz która mi w nim przeszkadza to to że buzer działa z sekundowym opóźnieniem.