Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vito standardowy błąd centralnego zamka

robert147-k 09 May 2009 20:37 3570 2
    robert147-k
    Level 14  
    Mam problem z centralnym zamkiem w moim vito z 98r. Po przekręceniu zamka kluczem odbija i otwiera samochód , a dopiero za drugim razem zamyka na trzy razy. Przejrzałem drzwi i nic nie zauważyłem. Zamki zamykają się. Brakuje całego siłownika w tylnej klapie, czy to może mieć znaczenie(wisi tylko kostka)?Czytałem, że rozpoznaje, że ma zamknięty zamek, a tam nie wie czy jet zamknięty.Czy te mikrostyki zwierają się jak jet zamknięty zamek i jak brakuje tego siłownika tam, to on traktuje, że jest otwarta klapa?
    demon26
    Level 10  
    dokładnie tak, załóż centralny zamek, obie części, czyli ta z klapy z dołu bo jest z krańsówka i ta z klamką bo jest tam siłownik i po sprawie, ja przekładałem cały centralny zamek z innego vito i jak brakowało z tylnej klapy był ten sam problem, po założeniu minął rok i jest wszystko ok, jak bedziesz kupował ten zamek to kup to razem z kluczykiem bo za duzo zabawy żeby przełożyć wkładke- pomogłem?
    robert147-k
    Level 14  
    Dzięki za zainteresowanie, zgadza się to co piszesz. Problem rozwiązałem już jakiś czas temu i zapomniałem zamknąć temat.