Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instalacja lovato lov eco - świecące na stałe 2 diody

choinkar 10 May 2009 10:43 3545 1
    choinkar
    Level 2  
    Witam wszystkich, może tu na forum ktoś mi pomoże...
    Opel Astra G
    1,8 16V 99'

Do rzeczy. Autko przeszło ostatnio wymianę wszystkich zaworów i jeszcze kilka innych rzeczy (instalacja LPG nie była tknięta i wcześniej nie było z nią żadnych problemów). Ze względu na roboty wykonywane trzeba było zrobić regulację lpg.
    Na trasie pierwszy raz miałem coś takiego, że przy ruszaniu ze świateł ja mu w gaz a on nie ma mocy obroty zeszły między 500-800obr. Nie zgasł, ale nie miał mocy (przełączyłem na benzyne i normalnie pojechałem, później wróciłem na lpg i było normalnie działo się to sporadycznie i z małą intensywnością).

Pojechałem w piątek na regulację lpg z wymianą filtra gazowego. Samochód był zrywny no ale dziś już nie da się nim praktycznie jeździć. Teraz mam podobnie, ja mu daje gazu, a on obroty zamiast w górę to spadają i nie ma mocy jechać. Dzieje się to teraz często i praktycznie jazda na gazie jest niemożliwa. Jeszcze jak silnik jest zimny to jedzie w miarę dobrze, ale po krótkiej jeździe objawy pojawiają się. I jest tak że można jechać i co jakiś czas dzieje się taka sytuacja.

Sprawdzałem i to występuje tylko na gazie (benzyna
    jest ideał).

Dodam tylko że obroty nie falują, nie gaśnie i ogólnie jest dobrze poza brakiem mocy. W dodatku wczoraj jeżdżąc oczyściłem 2razy reduktor ze szlamu i był 2 razy zatkany i to porządnie.

W ogóle mam wrażenie jak by coś go dusiło, przytykało.

Na sterowniku instalacji lpg (lovato "lov eco" g.t gas system) świecą się na stałe 2diody żółta i zielona, a powinny zmieniać się po kolei z czerwoną na zmianę

Macie pomysł co to może być??