Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Master - podpiecie sterownika centralnego zamka

10 May 2009 12:33 8424 8
  • Level 9  
    Witajcie,
    mam w Masterze 2001r centralny zamek dzialajacy z przycisku na podsufitce, chcialbym zamontowac centralke do otwierania samochodu z pilota, czy wystarczy sterowanie masa z nowej centarlki podpiac pod ten przycisk?
  • Level 14  
    tak wystarczy podpiąć się pod ten przycisk jest sterowany masa dwa kabelki + zasilanie centralki i po kłopocie:)
  • Level 9  
    Podpiac tylku na wyjsciu przycisku nie ruszajac przewodow wejsciowych ze starego sterownika? zalezy mi bym nie stracil mozliwosci zamykania samochodu od wewnatrz.
  • User removed account  
  • Level 9  
    Napomkne jeszcze ze przycisk ma 4 przewody, jesli dobrze mysle, otwieranie, zamykanie, masa, a ten czwarty?

Dodano po 2 [minuty]:

Najlepiej byloby podpiac pod centralke, ale nie mam schematu a tam idzie dosc duzo przewodow :(

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

A tak wyglada kostka od przycisku
  • Level 43  
    A ten czwarty to podswietlenie.Nie wiem Elektrit czy da rade podpiac sie do modulu,zaje.......e krotka wiazka.Nie modlem wydlubac go ani w gore,ani w dol
  • Level 9  
    Dzisiaj wkoncu mam czas zainstalowac ta centralke, ktora sprobuje podpiac pod przycisk. Jak myslicie mierzyc jeszcze napiecie i prad jaki idzie po kliknieciu przelacznika, nie chcialbym czegos popsuc, np starej centralki, czy moge smialo dolutowac przewody masy i zasilania?
  • Level 1  
    Witam, mam podobny problem w Masterze z 2000r, kupiłem BX40 i jak to podłączyć, można prosić o więcej szczegółów, najlepiej było by schować to nad pedałami ale gdzie wpiąć brązowy , czerwony a gdzie czarny przwód z centralki?
  • Level 10  
    Witam.
    Ja również kupiłem BX40 i mam problem z podłączeniem, jeżeli ktoś może to niech podpowie co i gdzie trzeba podpiąć.