Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki Swift GTi MK2 1991 uszkodzony TPS czym zastąpić?

mockba 10 May 2009 13:01 3078 4
    mockba
    Level 15  
    no i się stało padł mi TPS w moim GTi utopiłem w niego mase kasy a on ciagle robi mi takie niespodzianki... Pytanie mam do Was czym mozna go zastapic jakim TPS'em z innego auta bo dostanie orginału praktycznie niemozliwe. Wyczytalem ze bez wiekszych problemow pasuje przepustnica od primery 2.0 ale czy pasuje tez czyjnik TPS?
    w zalaczniku strona z manuala od swifta z danymi od orginalnego TPS'a
    mockba
    Level 15  
    raz jeszcze prosze o pomoc to dla mnie bardzo wazne....
  • Helpful post
    globus
    Level 24  
    Napewno można, byle by Ci mechanicznie w miare pasował i rezystancje były takie same. Na oko wyglada podobny do vitarowego
    wujekwoj
    Level 1  
    Gdybyś zamiast zastępować chciał użyć oryginału - napisz wojciechpospiech(malpa)tlen.pl, lub dzwoń 501261873
    MKV
    Level 12  
    mockba wrote:
    no i się stało padł mi TPS w moim GTi utopiłem w niego mase kasy a on ciagle robi mi takie niespodzianki... Pytanie mam do Was czym mozna go zastapic jakim TPS'em z innego auta bo dostanie orginału praktycznie niemozliwe. Wyczytalem ze bez wiekszych problemow pasuje przepustnica od primery 2.0 ale czy pasuje tez czyjnik TPS?
    w zalaczniku strona z manuala od swifta z danymi od orginalnego TPS'a

1. Jedyne do tej pory znane skuteczne rozwiązanie tego problemu to kupić używany oryginalny TPS.
    2. Można zamontować przepustnicę z Nissana 2.0 a konkretnie tylko i wyłącznie przepustnicę od silnika SR20DE ale ma ona 60mm średnicy co wymaga rozwiercenia otworu w kolektorze dolotowym ale TPS trzeba użyć oryginalny ze Swifta - TPS od Nissana nie pasuje.