Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wzmacniacz? Mixer na cinch, komputer, kolumny.

10 Maj 2009 17:07 2349 13
  • Poziom 11  
    Kupiłem kolumny i teraz nie wiem jaki kupić wzmacniacz. Ale do wzmacniacza ma się podpiąć mixer na cinch i komputer też na cinch więc musi mieć kilka wejść po cinch.

Dane techniczne:
    -moc max: 300W (100W znam)
    -imp.: 8 ohm
    -pasmo: 35-20000Hz
    -skuteczność: 90dB
  • Poziom 28  
    Pochwal się jaki masz mikser i kolumny. Ten wzmacniacz to jedna wielka pomyłka :)
  • Poziom 11  
    Ja se zestaw do pokoju zrobiłem

kolumny
    626843779
    mixer
    635464855

wiem że to nie jest dobty wybór ale ja niedługo w tych kolumnach chce sobie głośniki pozmieniać

prszę o pomoc
    DJ Cuba
  • Poziom 28  
    Do pokoju się bierze raczej domowy zestaw audio. A ten to ani do domu i estradę. Wyrzuciłeś pieniądze w błoto i kupując ten wzmacniacz, znów stracisz kasę. Zmiana głośników też nie jest dobrym pomysłem. Bo byś musiał zmieniać te obudowy. Taniej by wyszło zrobić samemu kolumny. Mikser też porażka. Najlepiej sprzedaj to co masz i zainwestuj w jakiś używany sprzęt tj. unitra, altus etc.
  • Poziom 11  
    A do tych kolumn jaki byś polecił wzmacniacz?
  • Moderator
    Ja bym do nich żadnego wzmacniacza nie polecił. Gdy milczą, efekt jest lepszy niż wtedy, gdy grają.
  • Poziom 11  
    Pod ten wzmacniacz podepnie się mixer na cinch?
  • Poziom 11  
    To weście mi podajcie kilka wzmacniaczy do tych kolumn
    Proszę poprawić wszystkie swoje niechlujne wypowiedzi. Regulamin p.15 [Pablo]
  • Moderator
    Masz dwa wyjścia: albo kupić najtańszy wzmacniacz jaki uda Ci się znaleźć - bo te kolumny z niczym dobrze nie zagrają, albo kupić coś lepszego z założeniem, że kiedyś do tego kupisz kolumny.
  • Poziom 11  
    Ja chcę za jakieś pól roku kupić coś lepszego ale podajcie mi kilka wzmacniaczy, które mogę kupić