Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp photosmart 7760 problem z wymiana tuszu!

marques 10 Maj 2009 19:17 2607 2
  • #1 10 Maj 2009 19:17
    marques
    Poziom 1  

Drukarkę mam już od jakiegoś roku i nie stwarzała żadych problemów do dzis... kiedy na wczoraj potrzebuję wydrukowac dokumenty.
    Moj problem:
    skonczył się tusz, na ekranik jest napisane: print cartridge cradle is stuck. clear the jam and press ok, więc udałam się do sklepu po nowe opakowanie. Po 1 nie mogłam wyjąc tuszu, ktory byl wyczepany (wydaje mi się jakby ta cala obudowa byla za nisko-tusz nie chcial przejśc, musialam trochę podwazy, by go wyjac), chcac wlozyc nowy tusz mialam ten sam problem, lecz jakims cudem udalo mi sie go umiescic na wlasciwym miejscu. uslyszalam charakterystyczne "pykniecie" i wcisnelam OK. Drukarka jednak zachowuje się bez zmian. wylaczylam ja, odlaczylam kable - wszystko na nic. nie drukuje, chociaz ma prawidlowe polaczenie z komputerem, nie wykonuje zadych polecen poza ok, i znow wraca do swojego monotonnego: print cartridge....
    Bardzo proszę o pomoc

0 2
  • #2 11 Maj 2009 00:55
    konmaj
    Spec od drukarek

Podany komunikat nie jest związany z kartridżem do wymiany, tylko z zaciętą karetką. Najczęściej jest to spowodowane zabrudzonym przez stary tusz paskiem enkodera lub stacją czyszczącą głowice.

-1
  • #3 12 Maj 2009 13:44
    zenon11
    Poziom 15  

Witam,sprawdz jak otworzysz obudowę czy po prawej stronie nie lezy kawałek papieru lub czegos innego co blokuje wózek z tuszami ostatnio miałem taki przypadek i winny temu był kawałek kartki ale porządna konserwacja też się przyda pozdrawiam.

0