Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oprogramowanie do DCT 12

06 Maj 2004 08:11 3519 18
  • Poziom 10  
    Witam.
    Poszukuje oprogramowania do centralki wspomnianiej w tytule postu. Aktualnie korzystam z dosowego ale kupionego 100 lat temu razem z centralą. Nie wiem czy kiedyś pojawiło sie nowsze, ale odkąd wszystkie drukarki u mnie mają USB ja nie mam możliwości drukowania.
    Może ktoś z was zna jakiś trik żeby jednak z dosa drukowac do portu USB? Z uwagą przeczytam każdą podpowiedź.
    Pozdrawiam
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji ... [h]
  • Poziom 27  
    Czy czasami tego nie było już na forum? Użyj przycisku szukaj. A jako podpowiedź podam, że możesz tę drukarkę udostępnić na swoim komputerze....
  • Poziom 14  
    posiadam nowszą wersje zkwietnia 2001 roku z tym że jest to do 12 mini jak by co to mogęci ją zrzucić
  • Poziom 10  
    Hudy78: jesli możesz mi to pyknąc na maila to będe zobowiązany. Mój mail grilek(malpa)wp.pl
    Cymbi: moge udostępnić drukarke na swoim kompie? Możesz to rozwinąć.

Dzięki
  • Poziom 14  
    witam daj znać czyplik został dobże wysłany
  • Poziom 10  
    Dzięki serdeczne
    oba pliki doszły całe
    Pozdrawiam
    Bartosz
  • Poziom 14  
    no to fajnie ciesze się życze miłego programowanka
  • Poziom 15  
    program od 12mini nie bedzie prawidłowo programował zwykłej 12
    a co do usb, to trzeba by skombinowac z sieci driver dla usb pod dos-a tak aby symulował zwykły port lpt
    w zasadzie najnowsza wersja di12 powinna drukować na usb jeżeli jest na porcie lpt1 , ale jest znacznie lepszy program do bilingu tyle ze dla wersji oprogramowania centrali od v 3.0 i tam można druknąć na porty albo eksport do innych programów.
  • Poziom 10  
    witam moglbym prosic o przeslanie na maila softu do centralki dct-12
    bocian111(malpa)tlen.pl

dzieki z gory
  • Poziom 14  
    Ok wysłałem ci na maila potwirrdz czy przyszło
  • Poziom 10  
    Witam też poszukuje takiego oprogramowania jak ktoś mi może pomóc to proszę o przesłanie na zibko1(malpa)wp.pl
  • Poziom 25  
    :D Witka. Zibko poszło. Odpisz, czy dotarło.
    Nara
  • Poziom 10  
    dzięki JARO doszło i się przydał mam jeszcze prożbę jak by ktoś miał instrukcje programowania nie rozumiem niektórych pojęć jak np. czas działania konsoli, czas dzwonienia z DISA
  • Poziom 14  
    Witam posiadam ale tylko w wersji książkowej no i mam ją w pracy więc jak jutro niezapomnę to ci odpisze
  • Poziom 14  
    Witam Czas działania konsoki-określa jak długo centrala będzie wysyłać dzwonienie do aparatów zadeklarowanych jako odbierające wywołanie z tej linii miejskiej. Nawet jeśli abonent miejski zrezygnuje zpołączenia i odłoży słuchawkę centrala DCT obsługująca tę linię miejską w trybie "konsola" będzie wysyłała dzwonienie do abonentów wewnętrznych przez zadeklarowany czas. Czas dzwonienia z disa-określa jak długo centrala będzie wysyłała dzwonienie gdy abonent miejski wybrał tonowo numer abonenta wewnętrznego.Po zadeklarowanym czasie dzwonienia,gdy wywoływany abonent wewnętrznynie zgłasza się centrala przechodzi w tryb "konsola"czyli zaczyna wysyłać dzwonienie do aparatów zadeklarowanych jako odbierające wywołanie z tej linii miejskiej

Dodano po 0 [sekundy]:

Witam Czas działania konsoki-określa jak długo centrala będzie wysyłać dzwonienie do aparatów zadeklarowanych jako odbierające wywołanie z tej linii miejskiej. Nawet jeśli abonent miejski zrezygnuje zpołączenia i odłoży słuchawkę centrala DCT obsługująca tę linię miejską w trybie "konsola" będzie wysyłała dzwonienie do abonentów wewnętrznych przez zadeklarowany czas. Czas dzwonienia z disa-określa jak długo centrala będzie wysyłała dzwonienie gdy abonent miejski wybrał tonowo numer abonenta wewnętrznego.Po zadeklarowanym czasie dzwonienia,gdy wywoływany abonent wewnętrznynie zgłasza się centrala przechodzi w tryb "konsola"czyli zaczyna wysyłać dzwonienie do aparatów zadeklarowanych jako odbierające wywołanie z tej linii miejskiej
  • Poziom 1  
    czesc
    Posiadam centrale DCT 12 ale brakuje mi do niej oprogramowania konfiguracyjnego DI12, jakby ktos mogl to prosilbym o przeslanie na adres mkm2911(malpa)wp.pl
  • Poziom 14  
    Witam posiadam ale mam w pracy więc dopiero w poniedziałek będzie to możliwe pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Witam.
    Mam taką centralkę ale bez oprogramowania więc
    też bym prosił to oprogramowanie na zatiro(malpa)poczta.onet.pl.
    Z góry dzięki.
  • Poziom 1  
    Witam,
    czy ktoś jeszcze posiada oprogramowanie do centrali DIGITEX DCT12 ? Mamy taką w firmie i zaczyna szaleć. Na wyświetlaczu jest komunikat "bufor prawie pełny" i bardzo często rozłącza rozmowy albo telefony są głuche. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Jeśli ktoś posiada takie oprogramowanie to proszę na steel.krapkowice(malpa)gmail.com.
    Z góry bardzo dziękuję.