Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze wskazaniem poziomu Elpigaz Landi Renzo

10 Maj 2009 20:46 4359 4
  • Poziom 20  
    Witam.
    Posiadam instalacje jak w temacie w Golfie 3.
    Do tej pory wskazanie gazu nie dzialo i na centralce palily sie tylko diody zaznaczone w czerwonych kolkach.
    Ostatnio mechanik zmienial uszczelke pod glowica. Po naprawie zaczely swiecic sie wszystkie diody jak widac na fotce. Byc moze podczas demontazu a potem montazu mechanik rozlaczyl lub poruszyl jakis kabel odpowiedzialny za wskazanie. Wskazanie jednak nie obrazuje poziomu gazu w butli. Caly czas swieca sie wszystkie diody. Jak sprawdzic od czego to zalezy? Zalaczylem zdjecie zaworu na butli poniewaz domyslam sie ze tam powinien byc jakis element odpowiedzialny za wskazania poziomu gazu w butli.
    Co musialbym zrobic aby wskazanie gazu dzialalo poprawnie?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Przy tym szkiełku co masz przy wielozaworze,wskazanie gazu na pewno nie będzie działać dobrze.A tak swoją drogą to poziom gazu wyświetlany na centralce żyje swoim życiem:D
  • Poziom 20  
    Moglbys rozwinac to co napisales?
  • Poziom 14  
    Po pierwsze-szkiełko które posiadasz przy wielozaworze nie jest przeznaczone do pełnego wyświetlenia.Po drugie-nawet jeżeli takowe zdobędziesz to i tak czeka cię droga przez męke żeby to prawidłowo ustawić.Jedynie przy centralkach sekwencyjnego wtrysku gazu wyświetlanie poziomu gazu w butli,w miarę przyzwoicie działa.Moja rada-daj sobie spokój z tą rezerwą,jeżdzij na licznik.
  • Poziom 11  
    Widzę ,żę chyba jakiś standard jeśli chodzi o instalacje tej firmy bo mi też padł wskaźnik diodowy i nawet jak mam cały zbiornik pali się rezerwa.