Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki kabel antenowy do nagrywarki DVD?

Gmork 11 May 2009 20:28 2062 2
 • #1
  Gmork
  Level 10  
  Witam

  Zakupiłem nagrywarkę DVD i zastanawia mnie kwestia doboru kabelka antenowego aby uzyskać jak najlepszy sygnał. Niestety nie dysponuję niczym szczególnym. Mam jedynie zwykłą kablówkę UPC, ale mimo wszystko chciałbym wycisnąć z jakości ile się da. Ponieważ jednak nie znam się na tym zupełnie, to chciałem poradzić się osób dobrze zorientowanych w tematyce. Chodzi oczywiście o kabelek do połączenia nagrywarki z gniazdkiem antenowym w ścianie. Czy zupełnie się tym nie przejmować i zakupić zwykły - np. taki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=624709783 czy też warto kupić np. coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=629812889. Czy jest to jedynie chwyt marketingowy czy rzeczywiście ten drugi jest lepszy?

  Pozdrawiam
 • #2
  rnb_bolii
  Level 37  
  Może być ten drugi, byle ma te 1,5m- bo w tej paczce wygląda na dłuższy, a wtedy może być strata w sygnale. A tak na marginesie, to kup sobie dobry przewód antenowy i dobrej jakości wtyczki, sam sobie zrobisz odpowiednią długość. Zresztą w każdym sklepie elektronicznym kupisz dobry, gotowy kabelek. Po co płacić za przesyłkę. Pozdrawiam.
 • #3
  h jaworski
  Home appliances specialist
  Ja tęż radzę kupić dobry kabel może być satelitarny do tego 2 wtyki F i 2 odpowiednie przejściówki z wtyku F na odpowiednie końcówki antenowe czyli gniazdo i wtyk. Wszystko oprawić i masz super kabel na lata i nie do zajechania.