Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS42S5H Samsung - pionowy, czarny pas

marcinekjp 12 Maj 2009 00:22 6286 4
  • #1 12 Maj 2009 00:22
    marcinekjp
    Poziom 1  

Witam. Mam pewien problem z moim telewizorem. Mianowicie została mi wysłana plazma 42 cale. Po wypakowaniu z pudełka i podłączeniu, okazało się, że coś jest z nią nie tak. Z lewej strony ekranu widnieje czarny pionowy pasek o szerokości mniej więcej 10 cm. Nie ma żadnych uszkodzeń zewnętrznych. Proszę o odpowiedź, jeśli ktoś miał podobny przypadek, bądź wie, co to może być za usterka i ile może kosztować naprawa? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam!

PS42S5H Samsung - pionowy, czarny pas

0 4
  • #2 12 Maj 2009 01:12
    _TIGER_
    Użytkownik obserwowany

Cytat:
    a mianowicie zostalala mi wyslana plasma 42 cale

To ją odeślij na gwarację jeśli masz taką możliwość, na plazmach specjalnie się nie znam ale wydaje mi się że jest to problem z matrycą-naprawa nieopłacalna.

-1
  • #3 12 Maj 2009 11:28
    Richi
    Poziom 39  

Uszkodzony driver matrycy.
    Wymiana gwarancyjna.

0
  • #4 14 Maj 2009 19:12
    Edi1234567
    Poziom 18  

Witam, domyślam się żer ten telewizor nie jest na gwarancji, w sprzedaży były one mniej więcej dwa lata temu. Mam większość części do niej wlącznie z matrycą. W tym przypadku uszkodzone są drivery x lub matryca. Ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić. Trzeba sprawdzić czy taśmy przyłączeniowe te na dole matrycy (jest ich 16) są dobrze zapięte. Być może któraś się odpięłą a elektronika jest sprawna. Proszę to sprawdzić i się odezwać, pomyślimy dalej

0