Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przełącznik szyb Peugeot 306 97r. PROBLEM!!

zawa44 12 Maj 2009 13:28 3079 5
  • #1 12 Maj 2009 13:28
    zawa44
    Poziom 2  

Witam, mam pewien problem z elektryką w moim peugeocie, mianowicie miałem zepsuty przełącznik od szyby przedniej od strony pasażera, działał przycisk tylko do opuszczania szyby w dół. Kupiłem więc na allegro taki przełącznik. Po podłączeniu przełącznik działa normalnie i niby wszystko jest ok, jednak cały czas świecą mi sie światła postojowe gdy mam przekręcony kluczyk i gdy otworze drzwi pojawia sie sygnał pozostawienia włączonych świateł i nie da się tego wyłączyć. oprócz postojówek i tego dźwięku rzeczy takie jak podświetlenie deski rozdzielczej czy kontrolka od postojówek nie świeci się. Gdy założe spowrotem zepsuty przełącznik, wszystko wraca do normy. Czy to wina przełącznika czy może jakieś układy są źle podpięte ale wczesniej nie było tego znać z powodu nie działania przełącznika?? jak moge temu zaradzić?? prosze o pomoc w tym problemie.

0 5
  • Sklep HeluKabel
  • #2 12 Maj 2009 13:43
    ptaszek1975
    Poziom 30  

Raczej przełącznik jest zepsuty,albo z anglika.

0
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #3 12 Maj 2009 15:01
    766630
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 12 Maj 2009 15:50
    zawa44
    Poziom 2  

Z aukcji i tego co mówił mi gość na allegro wynika że przełącznik pochodzi z peugeota 306 rocznik 97 czyli taki jak mój z rozbiórki, ale równie dobrze koleś mógł kłamać, tego niestety nie sprawdze.
    no dobrze więc da sie coś z tym zrobić, czy trzeba po prostu szukać innego?

0
  • #5 12 Maj 2009 19:21
    hema12
    Poziom 10  

Jeżeli to możliwe odłącz podświetlenie wyłącznika.

0
  • #6 13 Maj 2009 10:20
    zawa44
    Poziom 2  

Już sobie z tym poradziłem, zepsute miałem same przyciski, więc poszedłem do znajomego, który naprawia telewizory i przeloutował mi te z kupionego przełącznika na starą płytke i wszystko śmiga. Dzieki za rady;) temat można zamknąć

0