Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uniwersalny pilot? Funkcja "uczący się pilot".

12 Maj 2009 14:15 7144 6
  • Poziom 9  
    Witam

Chciałbym uniwersalny pilot do:

- włącznika światła na pilota,
    - głośników manta model: MM4500 Surfer
    - telewizora
    - dvd

odnośnie tych dwóch ostatnich to wiem że nie ma problemu (ale tak naprawdę najbardziej chodzi mi o to czy będzie ten pilot działał na tych głośnikach i włączniku światła w pokoju)

Jestem bardzo zainteresowany modelem PHILIPS SRU 9600

Proszę o radę użytkowników takich pilotów czy funkcja "uczący się pilot" pozwala na sterowanie dowolnym sygnałem (w tym włącznikami świateł oraz tymi niezbyt popularnymi głośniczkami) ??
  • Poziom 35  
    Z włącznikiem światła nie będziesz miał najmniejszego problemu. Podejrzewam, że masz zwykły, prosty włącznik, któremu wystarczy dowolny sygnał podczerwieni i włącznik będzie reagował.
  • Poziom 21  
    Siemanko . Muszę cię zmartwić , aaalllee akurat z ,, tymi ostatnimi '' może być duży problem . Praktycznie nie dotyczy to sprzętu markowego , ale ze sprzętem produkcji dalekowschodniej może być różnie . W tzw. pilotach samo uczących się , największym problemem jest tylko posiadanie sprawnych pilotów z poszczególnych urządzeń . Jest i oczywiście kwestia ceny takiego pilota .
  • Poziom 9  
    jednak nie ryzykuje - nie warto wydawać 300 zł na pilot który może później nie działać (takie opinie spotkałem na różnych forach)
  • Poziom 25  
    A masz oryginalne piloty do tych urządzeń ?

Pozdrawiam

Mariusz
  • Poziom 9  
    tak mam oryginalne piloty...
  • Poziom 2  
    Gama tych pilotów uniwersalnych jest naprawdę ogromna ok kilkunastu zł na allegro do kilkuset. Podaj dane tego włącznika jeśli posiadasz. Pozdrawiam.