Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uniwersalny pilot? Funkcja "uczący się pilot".

12 Maj 2009 14:15 7144 6
 • Poziom 9  
  Witam

  Chciałbym uniwersalny pilot do:

  - włącznika światła na pilota,
  - głośników manta model: MM4500 Surfer
  - telewizora
  - dvd

  odnośnie tych dwóch ostatnich to wiem że nie ma problemu (ale tak naprawdę najbardziej chodzi mi o to czy będzie ten pilot działał na tych głośnikach i włączniku światła w pokoju)

  Jestem bardzo zainteresowany modelem PHILIPS SRU 9600

  Proszę o radę użytkowników takich pilotów czy funkcja "uczący się pilot" pozwala na sterowanie dowolnym sygnałem (w tym włącznikami świateł oraz tymi niezbyt popularnymi głośniczkami) ??
 • Poziom 35  
  Z włącznikiem światła nie będziesz miał najmniejszego problemu. Podejrzewam, że masz zwykły, prosty włącznik, któremu wystarczy dowolny sygnał podczerwieni i włącznik będzie reagował.
 • Poziom 21  
  Siemanko . Muszę cię zmartwić , aaalllee akurat z ,, tymi ostatnimi '' może być duży problem . Praktycznie nie dotyczy to sprzętu markowego , ale ze sprzętem produkcji dalekowschodniej może być różnie . W tzw. pilotach samo uczących się , największym problemem jest tylko posiadanie sprawnych pilotów z poszczególnych urządzeń . Jest i oczywiście kwestia ceny takiego pilota .
 • Poziom 9  
  jednak nie ryzykuje - nie warto wydawać 300 zł na pilot który może później nie działać (takie opinie spotkałem na różnych forach)
 • Poziom 25  
  A masz oryginalne piloty do tych urządzeń ?

  Pozdrawiam

  Mariusz
 • Poziom 9  
  tak mam oryginalne piloty...
 • Poziom 2  
  Gama tych pilotów uniwersalnych jest naprawdę ogromna ok kilkunastu zł na allegro do kilkuset. Podaj dane tego włącznika jeśli posiadasz. Pozdrawiam.