Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPHONE 2g 8gb wgranie softu

sergiusz01 12 Maj 2009 14:21 15198 11
  • #1 12 Maj 2009 14:21
    sergiusz01
    Poziom 9  

Witam potrzebna instrukcja lub jakiś link jak wgrać soft do iphona 2g nie moge znaleść nic konkretnego z góry dziękuje.

0 11
  • #3 12 Maj 2009 20:47
    sergiusz01
    Poziom 9  

Z tym iphonem jest mały problem bo na kod *3001#12345#* nie reaguje wcale na wyświetlaczu po włączeniu pokazuje sie płyta z napisem itunes i pokazany kabelek nie wiem co dalej z tym począć.

0
  • #4 13 Maj 2009 11:03
    contactservice
    Poziom 23  

sergiusz01 napisał:
    Z tym iphonem jest mały problem bo na kod *3001#12345#* nie reaguje wcale na wyświetlaczu po włączeniu pokazuje sie płyta z napisem itunes i pokazany kabelek nie wiem co dalej z tym począć.

to znaczy że masz w trybie serwisowym
    wystarczy że wgrasz mu softa z tego linku co Ci podałem sciagnis soft potem odpal itunesa i nacisnij odtwórz powinien ci namierzyc soft jesli nie to nacisnij shift trzymajac shift nacisnij odtworz lub aktualixuj i wtedy sam nadasz sciezke gdzie jest soft

0
  • #5 29 Sie 2009 17:13
    lukasz726
    Poziom 26  

Mam prosbe odnosnie tematu.Nie wiem jak sprawdzic wersje firmware,poniewaz *3001#12345#* ta instrukcja mi nie dziala.W sumie mam jak kolega wyswietlony kabelek USB i ikone iTunes,lecz w rogu mam napisane No Service,i jest klodka.Po odblokowaniu mam klawiature,ale nie reaguje na nic tylko polaczenia alarmowe.Jak mam sprawdzic wersje firmware?

ps.Jedyne do czego udalo mi sie dojsc to IMEI oraz ICCID te nr. tylko mam.

0
  • #6 30 Sie 2009 13:27
    Gryfis
    Poziom 18  

"lukasz726 a po co chcesz sprawdzic wersje softu?? do simloka?? bo jesli tak to teraz robi sie z najwyzsza wersja juz czyli 3.0.1

0
  • #7 22 Paź 2009 13:58
    juro4
    Poziom 10  

Witam. Dostałem IPHONE 2g 8gb który włącza się tylko w trybie recovery mode czyli na wyświetlaczu kabel USB napis iTunes i płytka CD. Zainstalowałem iTunes, podłączyłem telefon do kompa wykrył mi go, wyskoczyło info "iTunes wykrył, że ten iPhone działa w trybie awaryjnym. Trzeba odtworzyć jego ustawienia fabryczne, zanim będzie się dało z niego korzystać w iTunes.". Dałem więc "Odtwórz", iTunes sam ściągnał sobie softa i jak rozpoczyna proces odtwarzania jest info "przygotowuję iPhonea do odtworzenia i za chwilę wyskakuje taki błąd: Nie udało się odtworzyć ustawień fabrycznych iPhone Wystąpił nieznany błąd (28 ) i niestety nie wgrywa softa.
    Proszę o pomoc osoby które mają więcej doświadczenia z iPhonem i spotkały się z takim problemem.

0
  • #8 22 Paź 2009 22:10
    MaciuchJ
    Poziom 20  

Witam próbuj na innej wersji itunsa.
    Czasami dopiero za 4-8 razem pójdzie. Próbuj też na wyłączonym telefonie trzymać przycisk home i wtedy dopiero podłącz do itunsa. Na innym kompie spróbuj.

0
  • #9 22 Paź 2009 22:17
    Duee
    Poziom 16  

Proponuje zapoznac sie z pojeciem DFU mode, google wcale nie gryzie, informacji o tym jak przeflashowac iphona jest pelno w sieci i uwazam taki temat za bezcelowy

0
  • #10 03 Cze 2010 07:39
    kuba_slonka
    Poziom 2  

Witam,
    Ja mam też podobny problem z iPhone`m tylko że za chiny nei chce wejść w DFU mode. Próbowałem instrukcji z YT, elektrody i redsn0w`a i dalej nic, Się resetuje, wyłącza się ekran, po chwili się pokazuje jabłko i z powrotem kabel i płytka.

0
  • #12 09 Cze 2010 00:27
    amoralez
    Poziom 17  

na start powiem, że mój znajomy z pracy tez mówił, że za chiny w DFU nie może jego tel wejśc, po 3 tyg przyniósł i jakoś w DFU wszedłem za pierwszym razem ... Choc też miał za sobą wszystkie możliwe tutoriale :). Jeśli kolego masz iPhone'a 3g to miałem dokładnie ten sam problem co Ty. Mianowicie jabłuszko i reset i tak w koło. Faktycznie tylko DFU i najlepiej miec 2 komputery odpalone. Ja eksperymentowałem z podpinaniem pod spirita, bo on tez wprowadza telefon w DFU ale musisz tel odłączyc w odpowiednim momencie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo