Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Oscyloskop przenośny (kieszonkowy)

rafal939 12 May 2009 14:33 4277 7
Tespol
    rafal939
    Level 10  
    Zastanawiam się nad kupnem oscyloskopu do około 1kzł
    W tej cenie mogę kupić dobry ale używany oscylokop. W necie spotkałem tzw kieszonkowe oscyloskopy, czy ktoś miał styczność czy posiada taki sprzęt? Bedzie on się nadawał do pomiarów tv, audio i samochodowyh?
    Chodzi mi o wielofunkcyjny sprzęt niekoniecznie do zastosowań profesjonalnych

http://elektronikaklika.w.interia.pl/oscyloskopy_ut_unit.html
  • Tespol
    Jacek_paw
    Level 16  
    Uni-ta nie widziałem, miałem natomiast kontakt z Owon-em i nie polecam.
  • Tespol
    User removed account
    User removed account  
    Ronin64
    Level 35  
    Ja posiadam taki sprzęt http://www.multimetr.pl/product_info.php?products_id=42 i jak do moich amatorskich zastosowań jest ok. Ma małą wadę polegającą na zaniżaniu wartości napięć ale da się przeżyć. Denerwująca jest trochę szybkość odświeżania LCD. Ogólnie jest to całkiem pomocny i wygodny sprzęt pomimo małych niedociągnięć jednakże cena która widnieje w linku jest mocno przesadzona. Aż takich pieniędzy to on nie jest wart.
    rafal939
    Level 10  
    Dzieki za odpowiedź:) chyba zdecyduję się na jakiś zwykły używany oscyloskop w dobrym stanie
    User removed account
    User removed account  
    zwirek1
    Level 30  
    rafal939 wrote:
    Dzieki za odpowiedź:) chyba zdecyduję się na jakiś zwykły używany oscyloskop w dobrym stanie

Zerknij na PW
    Mam do sprzedania małego HAMEG-a /Sprzedany .
    Pzdr
    stopi
    Level 28  
    Za 1000zł to może już byś kupił jakiegoś Velleman HPS używanego. Kwestia też jakie chcesz mieć pasmo. Ja posiadam osobiście Velleman HPS-40. Kupiłem 2 lata temu za 1600zł. Nie wiem jak teraz się plasują cenowo, ale sprzęt bardzo dobry i solidnie wykonany. Na razie nie zaszwankował ani razu. Pasmo nie za duże, ale wszystko zależy od potrzeb.