Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GPS w Hondzie CRV. Wgranie AutoMapy.

12 May 2009 16:03 16615 9
  • Level 11  
    W sierpniu odbieram Hondę CRV z Navi i tu mam problem bo navi nie ma języka Polskiego i nawet nie wiem jaki jest program do nawigacji Hondy z 2009r.
    Czy jest może ktoś z kolegów na Elektrodzie kto mógłby mi wgrać AutoMapę
    "mam oryginalną".
    I czy w kombajn Hondy jest możliwa instalacja Automapy.
    Czekam na odpowiedź

• Level 43  
    Jeśli nawigacja nie jest oparta na windows to AM nie zainstalujesz.
  • Level 11  
    Znalazłem ją na http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1918683_nawigacja_do_hondy_crv_od_2007.html
    Czytałem na forum PEB że nawigacja jest na windows CE 5.0 lecz bardzo okrojonym i poblokowanym rejestrze.
    Ale jak widać w ogłoszeniach można wgrać AutoMapę lecz nie mam pojęcia jak to zrobić. Wszędzie gdzie przeglądałem fora to każdy się wypowiada tylko o płytach DVD z orginalną nawigacją.a o próbach odblokowania i wgrania innego programu nic nie ma.
  • Level 12  
    Przeczytaj uważnie informacje zawarte w linku podanym przez Ciebie "Alternatywa dla tych, którym nie odpowiada cena 10 000 za fabryczną nawigację" czyli inaczej mówiąc jest to nawigacja która wymiarów jest wykonana pod Twoje auto ale nie jest nawigacją fabryczną , Ty zostaniesz wyposażony w nawigację która nie pracuje na WinCe i nie da się uruchomić Automapy. W Twoim wypadku zostają tylko mapy fabryczne wypuszczone przez producenta na tą chwilę nie jest tesz możliwe wgranie języka polskiego do fabrycznego urządzenia.
  • Level 11  
    Kolego Antur66 zgadzam się z Tobą lecz na forum PEB odpisano mi cytuję:"wiem że navi CRV od 03< używa Windows CE ale jest tak okrojony i pokodowany na rejestrze ze do niczego innego go nie użyjesz jak fabryczne navi". Taką odpowiedź dostałem z PEB i moje pytanie jest takie: Czy ktoś by się podjoł wgrania nowego win CE lub Automapy jak odbiorę samochód? i Czy wogóle jest taka możliwość?
    Pozdrawiam jm90

• Level 43  
    A gdzie to wyczytał ?
    Nie chce mi się szukać, ale czytałem już, że Blaupunkty seryjne pracują na winCE. Niestety brak potwierdzenia.
  • Level 12  
    Nigdzie nie wyczytałem takich informacji ale miałem do czynienia z takim autem więc jestem zorientowany w 100% chyba że się coś zmieniło i w serwisie zakładają jakieś inne urządzenia.

• Level 43  
    Antur66 wrote:
    Nigdzie nie wyczytałem takich informacji ale miałem do czynienia z takim autem więc jestem zorientowany w 100% chyba że się coś zmieniło i w serwisie zakładają jakieś inne urządzenia.

Chodziło mi o to, że niby fabrycznie w CRV jest winCE.
    To, że się montuje zamienniki to nic nowego. Jeszcze jest opcja montażu samego czytnika i wykorzystania oryginalnego ekranu ( nie wiem czy akurat w tym modelu ).
  • Level 12  
    Wiadomość prosto z serwisu Hondy "po przeczytaniu specyfikacji technicznej oraz konsultacji z zespołem serwisu nawigacja nie pracuje na wince" oczywiście biorąc pod uwagę "fachowców" w naszych autoryzowanych serwisach nikomu nie ubliżając wiadomości te mogą być błędne.

Pozdrawiam