Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes-Benz audio 10cd zablokowane

12 May 2009 19:12 5173 2
  • Level 9  
    Witam. Mam taki problem z moim radiem.
    Podczas uruchamiania radio nic się nie wyświetla. Jest całkowicie zablokowane. Mój brat mówił, że próbował wpisać kod metodą prób i błędów i w trakcie wpisywania wszystko zniknęło z wyświetlacza. Dodam, że próbował wielokrotnie wpisać kod.
    Kod znam ale nie mogę go wpisać ponieważ nic się nie wyświetla.
    Odłączyłem je i tak zostawiłem na kilka godzin. Podczas działania radia nie było nic grzebane z akumulatorem.
    Czy jest możliwość np. całkowicie zresetować pamięć radia lub dobranie się do niego z innej strony??
    Jeśli nie, to co mogę zrobić aby ominęła mnie wizyta w serwisie??
  • Moderator of Car Radios
    Jedyne co można zrobić z poziomu użytkownika to tylko podłączyć pod oryginalną instalację w aucie włączyć i poczekać. Jak nie ma efektu niestety - tylko serwis. :idea:
  • Level 9  
    Pod oryginalną instalację nie mogę podłączyć bo radio znajduję się w innym samochodzie a starego się już dawno pozbyłem.
    A użycie programu do kodów może pomóc??
    Mam na myśli Mercedes Audio 10 Alpine from dump.
    Chciałbym to samemu załatwić nie ponosząc zbędnych kosztów.
    Ile może mnie orientacyjnie wynieść koszt odblokowania radia, bo nie wiem czy jest sens je naprawiać jeśli koszty będą zbyt wysokie.

Na forum nie pomagamy w omijaniu zabezpieczeń producenckich! Cyt.: "Naprawa odbiorników samochodowych. Zabronione jest publiczne pytanie i liczenie kodów" Proszę nie pytać o kody, kalkulatory itp. Odpowiedź na pytanie z tematu padła, temat wyczerpany, zamykam. [TW]