Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Jak odzyskać usunięty nr GG ?

13 Maj 2009 00:30 45583 16
  • Poziom 11  
    Witam.

Na jednym kompie mam kilka numerów GG i jeden usunąłem przez przypadek i nie pamiętam tego numeru ani e-maila na który go rejestrowałem. Nikt ze znajomych mi nie pomoże bo na tej liście miałem tylka jedną osobe z ,którą nie mam kontaktu.
    Jest możliwość odzyskania / odczytania / odtworzenia tego numeru ? Hasło znam ale pamiętam numeru.
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Nie masz numeru gg, nie masz adresu poczty elektr. ? więc zapomnij o nr GG. Pisanie do GG też nic nie da.
    Chyba, że masz dane na dysku z programu gg.
  • Poziom 11  
    GG nie odinstalowywałem. Usunąłem tylko nr GG z listy na moim komputerze ale hasło pamiętam. Jedyne czego nie pamiętam to numer i to właśnie próbuje odzyskać / odczytać w jakikolwiek sposób :)
  • Poziom 14  
    Są programy na necie do odzyskiwania danych GG wiec ściągnij i po problemie
  • Poziom 27  
    Na początek polcam przyjrzec sie dokladnie folderom tworzonym przez gg.

W folderze gg tworzone są foldery, i archiwa z ktorych mozna dojsc jesli sie je ma.

A jak nie ma to proponuje odzyskac programem do odzyskiwania danych archives.dat i dla Nowego GG archive.db i popatrzec co w środku.

Generalnie radze przesledzic\odzyskac cały foldery C:\Users\uzytkownik\Gadu-Gadu i

C:\Users\uzytkownik\AppData\Roaming\Gadu-Gadu\ i pogrzebac w plikach archiwum lub poatrzec po nazwach folderow jesli nazwa uzytkownika gg nie byla zmieniana.

Jesli było na dysku musi byc jakis slad, jesli sektory nie zistaly nadpisane=full dysk.
    Archives.dat mozesz podmienic do profilu\folderu ktore normalnie uzywasz, potem otwieras zarchiwum i tam znajdziesz numer osoby z ktora pisales, mozesz poscic do niej wiadomosc i ci powie jaki miales numer,
  • Poziom 11  
    Witam.
    Zassałem kilka programów do odzyskiwania danych takie jak Recuva i PC Inspector File Recovery , ale nie pomogło albo ja nie umie tego odszukać.
    Dex nie ma u mnie takich ścieżek , które kazałeś prześledzić / odzyskać a dysk nigdy nie był zapisany w całości.
    Na dysku C:\ mam foldery "document and" , "intel" , "program files" , windows" , więc nie wiem jak mam to sprawdzić i gdzie tego szukać.
    Bede nadal coś kombinował.
    Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    dex napisał:
    C:\Users\uzytkownik\Gadu-Gadu i
    C:\Users\uzytkownik\AppData\Roaming\Gadu-Gadu\

A przypadkiem zamiast users nie powinno być Documents and Settings?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    mateooo102 napisał:
    jaka wersja GG? próbowałeś Gadu-Reader?

Wersja GG 7.7.0 [build 3725].

Reasumując.

Napisze dokładniej o co chodzi.
    Na moim GG są 4 profile / jest 4 użytkowników :
    1-Bartek
    2-Bartosz
    3-Bartłomiej
    4-Bartuś

Usunąłem poprzez GG ( zakładka usuń ) profil 4-Bartuś.
    Na tym profilu miałem tylko jedną osobę , z którą utrzymywałem kontakt , ale już nie utrzymuje z nią kontaktu i nie jestem w stanie poprosić jej o to żeby odczytała na swojej liście mój nr GG.
    Nie pamiętam nr GG , pamiętam hasło !
    W jaki sposób i przy użyciu jakich programów jestem w stanie sprawdzić / odczytać / odświeżyć / odzyskać / odszukać utracony profil / użytkownika / folder z numerem / plik z numerem / nr gg ?

Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    A dostosowałeś się do jakiejkolwiek porady z tego tematu albo skorzystałeś z programu, którego również nazwa padła w tym temacie?
  • Poziom 11  
    WMichał napisał:
    A dostosowałeś się do jakiejkolwiek porady z tego tematu albo skorzystałeś z programu, którego również nazwa padła w tym temacie?

A przeczytałeś 8 pierwszych postów zanim zadałeś pytanie ?
  • Poziom 30  
    Zrób przywracanie systemu do momentu kiedy miałeś ten numer.
  • Poziom 31  
    b4k3 napisał:
    WMichał napisał:

A przeczytałeś 8 pierwszych postów zanim zadałeś pytanie ?

Przeczytałem.
    Napisałeś tam, że korzystałeś z jakiś programów, ale bezskutecznie.
    Masz podane nazwy programów oraz ścieżki gdzie szukać plików gg, więc nie rozumiem w czym problem.
    Sprawdź czy w odpowiednim katalogu są jakiekolwiek pliki od tego konta. Są one wymagane, aby mieć szanse odzyskać dane o koncie z dysku.
  • Poziom 27  
    Przy odzyskiwaniu plików staraj się odzyskać wszystkie pliki o rozszerzeniu *.dat lu *.db(nowe gg 8,0) gdyz z reguły nazwa jest mieniana typu 1~2wew.dat lub naprzykład nazwa jest ok a rozszerzenie sie zamazuje. czyli jak nie tak to tak..
    Niektóre programy do ozyskiwania posiadaja opcje że np wchodzisz sobie do folderu/ktorych sciekzi dostepu w.w/ i masz np. na zielono wylistingowane pliki skasowane lub foldery. Musisz pokombinować PC File recovery lub ontrack easy recovery.

Sciezki dostepu sa różne ale wiadomo o co chodzi, w zaleznosci od systemu, na logike trzeba iśc.
    Moderowany przez Ari2k5:

Watpie, zeby kolega byl chetny wydac kilka tysiecy zlotych.

• Poziom 11  
    Na Recuvie jest jeszcze opcja deep scan. Jak usunąłeś cały profil to program go znajdzie i do tego jest darmowy.
  • Poziom 11  
    Rezygnacja z GG.
    Pozdrawiam !