Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Układ scalony BD4913 szukam aplikacji, czym zastapić?

SunHill 13 May 2009 19:38 2580 2
    SunHill
    Level 12  
    Witam wszystkich. Przekopalem cały internet i nie udalo mi sie znalesc specyfikacji tego ukladu. Czy ktos sie orientuje czym to mozna zastapic?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    SunHill
    Level 12  
    Chyba niechcacy zdublowalem temat.

Witam wszystkich zainteresowanych. Jestem w trakcie reanimacji radia Kenwood KDC-W3037AY prawdopodobnie po zwarciu (nie włącza się). Ktoś przede mną ładnie wylutował końcówkę IC4 KKZ09Z, poprawił ścieżki i wymienił diody na zasilaniu D1 i D103. Została w radiu tez karteczka ze do wymiany jeszcze jest układ zasilania BD4913. Przeszukałem chyba cały internet i nie ma nigdzie datasheet tego scalaka ale mam parametry i wyprowadzenia na podstawie serwisówki radia. Jest za to dużo danych na temat BD4912 i wychodzi na to ze różnią sie tylko wyprowadzeniami. Oba znalazłem w jednym sklepie ale dość drogo po 45,99. Przeglądając posty natrafiłem na układ BA4911 występujący w innych Kenwoodach i jak sie okazało dość podobny i niedrogi (5,50). Chciałbym sie dowiedzieć czy jest szansa na zaadaptowanie go zamiast BD4913? (pomijając zgodność nóżek) Załączam link do porównania tych kostek http://w44.wrzuta.pl/obraz/5o6MO5zjIsq/zasilanie
    Prosiłbym o opinie. Pozdrawiam