Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu i płytki reverbu.

robert106 14 Maj 2009 00:24 1819 9
  • #1 14 Maj 2009 00:24
    robert106
    Poziom 17  

Bardzo duzo ciekawych informacji. Moze cos pominalem ale chcialbym prosic o schemat i plytke reverbu. Jesli ktos ma prosze bardzo pilna potrzeba. Pozdrowka
    \
    (rozdzielono ze starego tematu odnośnie pieca gitarowego - Tremolo )

0 9
  • #4 14 Maj 2009 20:59
    robert106
    Poziom 17  

Szukalem i znalazlem schemat a nie jestem taki biegly zeby opracowac plytke, a interesuje mnie najlepiej cyfrowy a jak nie bedzie to analog (co proponujecie?) Pozdrawiam

Dodano po 35 [minuty]:

Chyba cos znalazlem, tylko musze to zrobic i zobaczymy jak wyjdzie, jesli ktos juz to zrobil a istnieje cos lepszego prosze o opinie. Pozdrowka
    http://www.sklep.avt.com.pl/photo/_pdf/AVT5057.pdf , a to mam zamiar zrobic. :)

0
  • #6 15 Maj 2009 00:40
    robert106
    Poziom 17  

Tak wiem, mam taki w piecu, ale chodzi mi o kosc i przydalby sie cyfrowy :) Pozdrowka

Dodano po 2 [minuty]:

Aha i jeszcze pytanko czy tan co mam robic to jest cos podobnego do tego http://www.tonepad.com/getFile.asp?id=50Pozdro

Dodano po 1 [minuty]:

Juz chyba zglupialem z tego wszystkiego i zaczyna mi sie mieszac reverb z delay. Ja potrzebuje REVERB! :D

0
  • #7 16 Maj 2009 11:16
    tomaszgab
    Poziom 27  

Reverb masz w piecu na sprężynach i chcesz mieć podobny ale zbudowany analogowo lub cyfrowo.Nie gniewaj się ale aby budować cyfrowe urządzenie trza trochę wiedzy.Jeżeli chodzi o analogową konstrukcję to bardzo dobrym efektem /znajomy pogrywa na tym / jest firmy Electro-Harmonics .Google i wszystko jasne.

0
  • #8 16 Maj 2009 16:49
    robert106
    Poziom 17  

Chyba najwiekszym przedsiewzieciem jakie zrobilem to byl mikrokomputer ca80, tylko na tym nie moge zrobic efektu, a bardzo potrzebny mi jest reverb ale nie sprezyna tylko kosc do gitarki. Na google znalazlem tylko znow problem ze schematem i plytka, ale moze jakos podalam. Pozdrowka
    --------------------------------------------------
    No niestety do tej pory nie mogę znaleźć ani schematu ani płytki do Electro-Harmonix Holy Grail. Może ktoś mi pomoże w złożeniu tego efektu? Bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje, zdjęcia lub rysunki. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

0
  • #9 05 Lut 2010 23:41
    tomaszgab
    Poziom 27  

p.Robercie,wymieniony przez pana Holy Grail to nowa technologia ,smd itd. Po anologowy reverb Electro-Harmonics należy cofnąć się do poprzedniego wieku.Pozdrawiam.

0
  • #10 06 Lut 2010 13:29
    prezeswal
    VIP Zasłużony dla elektroda

Regulamin p.14, p.15 i p.16, temat zamykam.

0