Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centrala Panasonic KX-TEA308

tomaszek30 14 May 2009 12:21 2347 2
    tomaszek30
    Level 9  
    Zakupiłem kartę do identyfikacji numeru przychodzącego. Po uruchomieniu centralki i włączeniu funkcji identyfikacji na numerze LM, na którym włączona jest DISA, zapowiedź słowna przestaje być odtwarzana, nie można też wybrać numeru wewnętrznego, na który chcemy się wdzwonić. Co jest tego przyczyną? Czy to możliwe, że karta identyfikacji blokuje DISA? Dzięki za pomoc!
    Grzechu L.
    Level 23  
    skontaktuj się na GG
    AidemT
    Level 1  
    Witam, mam podobny problem tylko w centralce KX-TEM824 ale to ta sama seria Panasonica. Problem faktycznie pojawił sie po włączeniu funkcji Caller ID na liniach miejskich CO i włączeniu Caller ID na aparatach wewnętrznych SLT - DISA zaczęła wariować, nie zawsze słychac było komunikat zapowiedzi oraz nie zawsze działa wybieranie tonowe numeru wewn. dla DISY. Najwyraźniej jakby DISA i Caller ID wzajemnie się zakłócały. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem. Podejrzewam, że należy coś zmienic w parametrach Caller ID.
    Problem rozwiazałem tymczasowo poprzez przełączenie parametrów linii CO z DTMFu na Pulse, jednak docelowo uciązliwe jest wychodzenie na zewnątrz w trybie impulsowym.