Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simens C35- pusto na wyświetlaczu !!

14 Gru 2002 15:15 1301 8
  • Poziom 19  
    Cześć Wszystkim
    Dostałem do zrobienia takiego C35 w którym po włączeniu nic nie widać na wyświetlaczu. Karta która była w środku jest bez aktywnego pinu więc po włączeniu telefonu można zadzwonić ale nic nie widać. Nie mam akurat na podmiankę innego wyświetlacza ale napisałem ten post bo może ktoś się spotkał z taką usterką i mi podpowie czy często padają wyświetlacze czy to jest raczej coś z fonem. Telefon nie upadł a w środku nie widać śladów zamoczenia. Zauważyłem jeszcze że nie można go wyłączyć normalnie tylko przez wyjęcie baterii. A może to coś z sofftem (zdaża się coś takiego ? ) . Za wszystkie sugestie bardzo dziękuje .
    Pozdrawiam Sławek
  • Poziom 22  
    Wrzuć mu sprawdzonego flasha najlepiej jakmś swupem.
  • Poziom 33  
    a sprawdzałeś MARTECHEM jaki jest aktualnie ustawiony kontrast w aparacie ??
    miałem przypadek błędów w oprogramowaniu :D
  • Poziom 13  
    Często otwiera sie zatrzask od wyświetlacza.
    No i obowiązkowo sprawdź kontrast - jak pisze picador.
    Często chińskie wyświetlacze potrzebuja innego ustawienia kontrastu.
  • Spec od GSM
    Przy otwieraniu (a czasami używają wkretaków do śrubek okretowych :lol: ) mogli uszkodziś albo ścieżkę albo kondensy te co idą od LCD. Scieżki śmigają do CPU tak że może gdzieś nie byś przejścia (jak np upadł) albo coś nie tak z CPU, ale to jest moło prawdopodobne.( można zmienić na probe bo zajmuje to niewiele czasu tylko temp lutowania tak około 320 stopni bo te gówna sa wrażliwe :D )
  • Poziom 15  
    heh...
    mam ten sam problem.
    po wybraniu opcji w telefonie: ustawienia fabryczne stal sie zonk,
    wyswietlacz mi zanikl. telefon dziala, bo mozna z niego dzwonic,
    ale nic nie widac na wyswietlaczu

czy to oznaka ze telefon byl wczesniej flash`owany?
    i czy nowy flash cos tu pomoze?

z gory dzieki za odp

Mikolaj
  • Poziom 23  
    Niektóre wersje sw (chyba min. 12) miały fabryczną korbę z kontrastem.
    Ustaw kontrast kabelkiem i wbij inne sw (np.24 i będziesz miał przy okazji polski T9) żeby uniknąć takiej niespodzianki na przyszłośc.
  • Poziom 11  
    CZlowieku ja mialem wiele 35-ek i wiele razy je flaschowalem. Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej to radze ci wejsc na stronke www.fks.pl ja tam znalazlem programiki, zrzuty pamieci i wiele innych rzeczy do tego telefonu. Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Ja nie mogę sie pochwalić że miałem wiele 35-ek (ale też nie wszystkie pytałem o wiek) :lol: