Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A6 sub BOSE w miejsce zwykłego suba ?

krzysieksa 14 Maj 2009 21:41 2046 0
  • #1 14 Maj 2009 21:41
    krzysieksa
    Poziom 10  

Witam.

Posiadam Audi A6 C5 sedan z fabrycznym wzmacniaczem i subwooferem. Wzmacniacz napędza tylko suba i tylne głośniki, przód jest pasywny i bierze moc z radia. Niestety, subwoofer jest raczej słaby, posiada tylko jeden głośnik, delikatnie uzupełnia niskie tony....

Chciałbym kupić subwoofera też od A6 sedan ale już BOSE tzn sub będzie miał już 2 głośniki i co najważniejsze wzmacniacz 4 kanałowy dzięki czemu będziemożna podpiąć wszystkie głośniki w aucie pod ten włąsnie wzmacniacz (obecnie mam 9 głośników - będzie 10 jeśli kupi się suba BOSE :P )

Moje pytanie jest, czy subwoofer BOSE pasuje Plug&Play w miejsce standardowego suba? Kostki i cała reszta będzie ok? Czy jak podepnę drugiego suba to czy na pewno wszystko będzie działało jak należy? Coś mi się zdaje, żeby podpiąć przednie głośniki pod suba bedzie trzeba ciągnąć od przednich głośników do bagażnika kabelki celem zasilenia przednich głośników przez wzmacniacz, ktory zamontowany jest w obudowie suba w bagażniku... czy moze bedzie wystarczyć tylko właśnie wpięcie kostki i wszystko będzie Plug&Play ?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME