Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto kupic auto z anglii?

globek22 14 Maj 2009 23:22 5242 6
  • #1 14 Maj 2009 23:22
    globek22
    Poziom 9  

Witam. Mam na oku volvo s60 z anglii, oto ono...http://moto.allegro.pl/item631683741_volvo_s60_anglik_super_okazja_2_4_benzyna_lub.html .Moze mi ktos powiedziec ile kosztuje taka przerobka,czy warto sie w to bawic?

0 6
  • #2 15 Maj 2009 00:02
    Milczar1989
    Poziom 12  

sa zakłady ktore robia tylko takie rzeczy ale jak wiadomo trzeba to zrobic bardzo rzetelnie i dokładnie a teraz prawie kazdy robi byle szybciej... W srodku jest mnostwo rzeczy do wywalenia tapicerka itp.
    Miałem do czynienia z takimi samochodami i powiem szczerze ze bym wolał starszy model ale produkowany z kierownica po lewej stronie

0
  • #3 15 Maj 2009 02:02
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 39  

Widziałem kilka przerobionych aut od strony elektrycznej i mogę napisać, że proste tanie samochody bez wyposażenia łatwo przerobić , ale jakiś wypasione auto jest praktycznie nie do przerobienia bez błędów, półśrodków i uproszczeń, które będą się ciągły do końca żywota tego auta.
    I niech Cię nie zwiedzie pozornie ładny wygląd wnętrza takiego auta- pod spodem jest niezły chaos, na który ma patent tylko ten co go stworzył....

0
  • #4 15 Maj 2009 19:25
    sztajner rudolf
    Poziom 11  

kolego niznam ceny napewno wartoale problem jest bo przeglod techniczny aut z wysp nie wykonujom dwa miasta częstochowa i bydgoszcz przeróbki gównie łódz warszawa koszt zależny od rocznika góra 7000 zł ale nie bardzo wiem czemu chcesz kupic z alegro weidz na strone copart co uk ps. jeżeli chcesz dodatkowych informaci napisz

0
  • #5 15 Maj 2009 19:43
    kortyleski
    Poziom 41  

Nie oplaca się. Akurat tego modelu na pewno nie. Komputery (wszystkie 6 a jak automat to 7) głupieją po zmianie stron.
    Pedał gazu lewy/prawy wymaga zmiany komputera silnika, ten pociąga za sobą inne... Walczyłem niedawno z jakimś coupe cabrio z anglii. Jaja jak berety bo jak nie widział obciążenia (czyjnik ciężaru) na lewym siedzeniu to odpalić nie chciał

0
  • #6 24 Cze 2009 00:24
    witia24
    Poziom 2  

warto kupic ale mam pytanie jak zarejestrowac sie na tej stronie copart wiem ze kolega tam kupil i jest zadowolony ale ja za mie moge sie tam zarejestrowac cochwile iny komunikat jak nie telefon to cos tam i td wypelniam wszystkie dane i nic maila mam z wp moze to dlatego pomocy gg 2108262, a zabardzo nieznam angielskiego, dzieki.

0
  • #7 24 Cze 2009 10:44
    witia24
    Poziom 2  

witam moze ktos pomoze za chiny nie potrafie sie zarejestrowac na tej stronie pomocy gg 2108262

0