Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja obsługi MemoScan U585 - szukam.

15 Maj 2009 18:13 8003 12
  • Poziom 1  
    Instrukcja obsługi MemoScan U585 lub szczegolowy opis urzadzenia z gory dziekuje
  • Poziom 9  
    Witam, a jak kupowałeś skaner to nie było instrukcji w komplecie?
  • Moderator
    Przeniosłem z "Inne". Proszę czytać opisy działów.
  • Poziom 12  
    Może się mylę ale to chyba do działu motoryzacyjnego jest. Znalazłem taki opis tego urządzenia "Profesjonalny skaner diagnostyczny do VAG (VW, Skoda, Seat, Audi) oraz OBD2 z CAN i odczytem parametrów U585 nazywany również AutoMax 585, Memoscan 585."
    Więc nijak się to chyba ma do działu drukarki, ksero. :?:
  • Poziom 9  
    witam jutro Ci wyślę

Dodano po 1 [minuty]:

witam jutro Ci wyślę napisz mi twój e-mail
  • Poziom 2  
    Panie Darku Czy też mógłbym poprosić o tę instrukcję. Noszę się z zamiarem kupna tego skanera i chciałbym go dokładniej poznać przed wywaleniem kasy.
    Pozdrawiam Ryszard
    Ryszard.Zajac(malpa)ctm.gdynia.pl
  • Poziom 2  
    panowie prosze niech sie ktos zlituje i przesle mi na e-mail ta instrukcje pl do memoScan U858 dziekuje bardzo pchelasty1(malpa)o2.pl

Dodano po 2 [minuty]:

przepraszam chodzilo mi o MemoScan U585
  • Poziom 2  
    Panowie prosił bym również o wysłanie mi tej instrukcji obsługi oto mój e-mail andrzej168(malpa)vp.pl
  • Poziom 2  
    jesli ktos potrzebuje ta instrukcje to pisac pchelasty1(malpa)o2.pl wysle ta co zdobylem. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    może ma ktoś instrukcje do U581 albo jakąś podpowiedz gdzie ja znajdę z góry dzięki
  • Poziom 2  
    Witam
    A moze ma ktos sterowniki do tego scana?(memoscan 585)Bede wdzieczny za kazda pomoc,nie mam plytki bo scana dostalem nie kompletnego.Szukalem w necie ale bez rezultatu.Moj e-mail piotrrojek(malpa)yahoo.com
  • Poziom 2  
    Witam. Może ktoś przysłać mi polską instrukcję?
    Z góry dziękuję. foczka.80(malpa)o2.pl
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Odkopuję temat.... :D

Czy ktoś z użytkowników tego U585 może powiedzieć czy oprócz aut grupy VW można sczytać również inne auta, np. Clio ?
    Oczywiście chodzi mi o sczytanie i skasowanie błędów czyli podstawową diagnostykę