Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bluetooth Motorola - nie chce sie naładować.

mikazx 15 May 2009 19:20 1236 3
    mikazx
    Level 2  
    Witam Forumowiczow.
    Kupilam na prezent okulary Oakley z modulem bluetooth Motorola.
    Dla przyblizenia wyglad:

http://oakley.com/pd/2261/8897

Nie wiem ile czasu lezaly nieuzywane ale wystapil problem.
    Ladowarka fabryczna z mini USB output 5V 1300 mAh nie rusza wogole.
    Druga ladowarka od player'a tez output 5V ale 1500 mAh ruszyla ale niestety caly dzien byla wlaczona i dramat - nie naladowala, nie mozna sparowac z komorka.
    Modul nie posiada zadnych srubek tak wiec rozkrecenie nie wchodzi wogole w gre. Moze ktos z Was podpowie cudowna recepte aby go ozywic?
    Z gory dziekuje.
    Pozdrawiam.

Popraw temat, przeczytaj regulamin.Następnym razem ostrzeżenie i post powędruje do kosza.

mod.fischer8
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    mikazx
    Level 2  
    Witam.
    Nie wiem czy o to chodzilo z tematem.
    Poza tym jestem zdziwiona - na Forum przebywa tylu Uzytkownikow z tak ogromna wiedza i doswiadczeniem, pasjonatow ale jak widze, do dzialu w ktorym opisalam problem nikomu nie chce sie nawet zajrzec.Moze Pan Admin poradzilby cos na to, aby temat znalazl sie w miejscu intensywniej odwiedzanym.Poruszony przeze mnie problem jest naprawde dla mnie bardzo wazny i zalezy mi na profesjonalnych radach jak sobie mam z tym poradzic.
    Dziekuje z gory za zyczliwa pomoc.
    Pozdrawiam serdecznie.

W temacie wiadomości należy dokładnie zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji. W działach serwisowo - naprawczych w tytule należy obowiązkowo podać dane sprzętu w sposób niezbędny do jego identyfikacji, np.: rodzaj sprzętu, markę i model naprawianego urządzenia jak również, w formie skrótowej lub symbolicznej, charakter uszkodzenia (problemu). Nie zezwala się na:

11.1 umieszczanie w tytule tematu terminów zastępczych jak: "pomoc", "problem", "pilne"itp.,
    11.2 stosowania w temacie "ozdobników"z wykorzystaniem znaków alfanumerycznych lub emotikonów np. "!!!!!!!!!!!!!!!!" "????????" "******"

mod.fischer8

Dodano po 2 [godziny] 33 [minuty]:

Witam ponownie.
    Trudno mi w temacie podac dokladne dane. Sadze, ze link do Oakley'a jest najlepszym rozwiazaniem. O co chodzi - zawarlam w temacie - problem z ladowaniem.
    Pomoz prosze dziewczynie zeby wiecej ludzi przeczytalo, moze ktos pomoze bo tutaj naprawde nikomu nie chce sie nawet zajrzec.
    Pozdrawiam
    dugikamionka
    Level 23  
    Wiec teoretycznie mogę stwierdzić ze po prostu bateria w bt ma napiecie poniżej progu ładowania należy taką baterie wzbudzić w 90% wina leży po tej stronie a co do rozkrecania to kto powiedział ze maja być sróbki albo jest jakjos ukryta albo na zaczaskach jest to osadzone
    Chris_W

Level 38  
    Czy cokolwiek wskazuje że urządzenie ma zasilanie - np. świecące kontrolki? Jeśli nic nie świeci i nie błyska żadne światełko to jak chciałaś parować z telefonem?
    Czy zapoznałaś się z instrukcją obsługi?