Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki sterownik do astry 2 1.6 8v

16 Maj 2009 15:40 1176 2
  • Poziom 9  
    Witam. Ostatnio miałem kłopoty z gazem, pojechałem do warsztatu i tam stwierdzili że padł mi komputer gazowy. Na chwile obecną mam zamontowany bingo-m, ale pan w warsztacie powiedział mi że to badziewie i zaproponował staga za 250 zł lub AL700 za 350 zł. Co sądzicie o tej diagnozie czy rzeczywiscie te dwa są lepsze od bingo, warto wybrac któryś z tych, czy kupi taki sam jak miałem czyli bingo. A i jeszcze jedno czy jak bedą mi wymienia ten komputer to tylko podepną go do wiazki którą mam, a reszta czyli centralka, czujnik temperatury,silnik krokowy gazu i kable zostaną bez zmian, czy będą musieli wszystko wymienic?
  • Poziom 20  
    Kup drugi sterownik bingo-m, przy innym sterowniku trzeba będzie robic nowe podłączenia w instalacje.
    Bingo jest bardzo dobrym sterownikiem i nie wymieniałbym na inny. Co prawda model bingo-M nie ma emulacji wtrysku ale na tym silniku będzie działał dobrze.
    Podjedz do warsztatu gdzie montują lpg firmy KME.
  • Poziom 9  
    UWAGA: ostrzeżenie, dobrze że nie dałem sie namówic ów gazownikowi na wymiane komputera i dodatkowe koszta. Pojechałem do kolegi który tylko amatorsko zajmuje sie instalacjami, podpiął mnie pod swój komputer po czym zmienił pewne ustawienia silniczka krokowego i okazało sie że sterownik działa:), panowie chcieli mnie troszke naciągnąc. Tak wiec jak narazie zostaje przy BINGO-M. I taka moja rada, zanim dacie sie namówic na jakąś wiekszą naprawe warto najpierw zaciągnąc iformacji z kilku źródeł, żeby nie paśc ofiarą takich naciągaczy.