Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz do odbiornika Yupiteru MVT-7100

anianiufki 16 Maj 2009 15:42 1046 3
  • #1 16 Maj 2009 15:42
    anianiufki
    Poziom 2  

Potrzebuję pilnie pomocy w zrobieniu 2 wzmacniaczy do odbiornika Yupiteru MVT-7100, a najlepiej wykonawcę takiego wzmacniacza. Odbiornik służy mi do namierzania radiotelemetrycznego nietoperzy oznakowanych nadajnikami LT-2 produkcji Titley Elektronics (Australia) o masie 400 mg, nadaja na częstotliwości m.in. 173.111.Odbiornik ma podłączoną skłądaną antenę Model AY/C (hand-held 3 element Yagi collapsible – gamma tuned). Niestety okazało się że odbiornik w terenie odbiera sygnał zaledwie przez 20-30m, co zupełnie nie daje możliwości prowadzenia badań. Potrzebuję wzmocnienia do odbiornika jakieś 100 razy.
    Nie jestem elektronikiem i nie mam nikogo wśród znajomych kto mógł by mi to zronbić, zwracam koszty części i mam nadzieję ze będę też mogła dobrze wynagrodzić wykonawcę. Sprawa BARDZO PILNA!!!

0 3
  • #2 16 Maj 2009 16:20
    SP5ANJ
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przypomnę tylko , że podana częstotliwość 173,111 to chyba jest w MHz.

Jeżeli jest to 173,111 MHz to też zwracam uwagę na to iż w Polsce to pasmo jest zajęte przez inne służby i nie jest dopuszczone do radionawigacji nietoperzy.

Pozdrawiam.

0
  • #3 17 Maj 2009 23:36
    anianiufki
    Poziom 2  

Tak, oczywiście w MHz. Dlaczego niedozwolona? Nie mam wyboru, takie nadajniki dostaję od producenta z Australii, który wie do jakiego kraju je wysyła. A z jakimi służbami moge wejść w kolizję?
    A.

0
  • #4 18 Maj 2009 01:09
    Faces
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam.

anianiufki napisał:
    Dlaczego niedozwolona? Nie mam wyboru, takie nadajniki dostaję od producenta z Australii, który wie do jakiego kraju je wysyła.

Gdyż m.in. na tej częstotliwości w Polsce pracuje policja.
    Oczywiście producent z Australii wie do jakiego kraju wysyła nadajniki, ale wątpię aby wiedział co w danym kraju na częstotliwości nadajnika pracuje, tzn. jakie służby.

0