Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

motorola v1050 strasznie się grzeje

metiuk 17 May 2009 13:47 810 6
    metiuk
    Level 13  
    kupiłem motorolę v1050 , ale podczas ładowania strasznie się nagrzewa , ale ładować baterię ładuje. ładowarka jest oryginalna motoroli , od tego modelu , ma 4,4v i 1.5A , dziwi mnie to dlaczego telefon jest tak bardzo ciepły .
    po podłączeniu samego telefonu bez baterii , też sie nagrzewa , a dokładnie robi się ciepły układ koło karty sim . ma ktoś może pomysł jak to naprawić ??
  • Helpful post
    toon
    Level 28  
    tel.nie jest po zalaniu?
    metiuk
    Level 13  
    telefonik nie jest po zalaniu , świadczy o tym ta biała kropka pod baterią , telefonik był sprawny i kolega odłożył go na półkę i leżał tam z pół roku i odkupiłem go od niego i jest taki problem
  • Helpful post
    Are;k
    Level 15  
    Najprawdopodobniej to wina układu PCAP, częsta przypadłość tych modeli.
    metiuk
    Level 13  
    a w jaki sposób to naprawić ?? czy zrobię to samemu , czy trzeba wędrować do jakiegoś serwisu , wie ktoś może ile coś takiego będzie kosztować ??
    Are;k
    Level 15  
    Tego raczej się nie naprawia tylko wymienia:D Jest to układ BGA, jeśli masz trochę pojęcia o lutowaniu i Hota to wymiana tego układu nie powinna przysporzyć problemu.
    kamiltelefony
    Level 20  
    Jak juz pisalem Ci na gg zacznij od przekulkowania ukladu.Jezeli to nic nie zmieni postaw nowy uklad i po problemie.