Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gaźnik 16N1 do simsona

danielsad 17 Maj 2009 13:58 7318 12
    danielsad
    Poziom 1  
    Witam! Mam problem z simsonem gdy włacze ssanie to jedzie a jak wyłacze to gaśnie .Czyściłem gażnik i nic nie dało
    kamil_Ziomek
    Poziom 20  
    Wyreguluj poziom paliwa w komorze pływakowej a następnie sprawdź na którym rowku jest zapinka od iglicy.
    piterwo
    Poziom 10  
    Witam
    Ja jak mam takie problemy z gażnikiem w simsonie to,
    wykręcam przepustnice i przy pomocy węża do paliwa średnicy 8 mm i długości 50 cm ,który wkładam od góry na dyszę igielnicy i dmucham powietrzem (paliwo powinno polecieć bocznymi otworami). bez wykręcania z silnika.
    mateo-salvadore
    Poziom 14  
    Wygląda na niedrożną dyszę paliwa, ale skoro był czyszczony... Rozumiem, że silnik gaśnie również przy dodaniu gazu przy wyłączonym ssaniu? Zdaje się, jakby dławił się powietrzem przy wyłączonym ssaniu, ale trudno powiedzieć...
    kamil_Ziomek
    Poziom 20  
    A może powiedz jaki kolor ma świeca . Jak zgaśnie to podejżewam że świeca sucha. Kumpel miał problem żę mu się zaworek zacinał więc też możesz popatrzyć. Ile czasu jest w stanie chodzić na ssaniu?
    pomocnik1
    Poziom 9  
    Mój kolega miał podobnie zapchany miał kanał odprowadzania spalin w cylindrze
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    dzojek218
    Poziom 2  
    Pomóżcie.W zimie malowałem simka był cały porozbierany, gdy go poskładałem to cały czas przechodzi mi żarówka z postoju tylnej lampy wkładałem nawet 12v żarówkę i też gdy kawałek się przejechałem przeszła
    kamil_Ziomek
    Poziom 20  
    dzojek218 napisał:
    cały czas przechodzi mi żarówka z postoju tylnej lampy wkładałem nawet 12v żarówkę i też gdy kawałek się przejechałem przeszła

Stary co to znaczy że żarówka ci przechodzi ? Ma nogi i ucieka? Jak się pali to pomyliłeś kable albo nie dałeś tego dławiko-regulatora.

szymekc902 Kolego dysze masz dobre tylko zamiast tego 15 powinno tam być 33 ale pewnie jest nabite coś innego. Musisz wyregulować poziom benzyny w gaźniku.
    wilku14222
    Poziom 2  
    Czesc! mam simsona S51 platyny, mam z nim problem co do odpalania. jezdziłem na starych piersciniach i było ok ale postanowiłem wymienic pierscienie i... no własnie, tu zaczeły sie wszystkie problemy nie trzyma obrotow no chyba ze zatkam tą małą komore ktora wychodzi od strony filtra powietrza ale wciąz jest problem z odpalaniem... jezeli mozecie to pomożcie bedę wdzieczny. Pozder
    smiglo51
    Poziom 2  
    witam;) w sferze mechaniki i tuning jestem zielony więc chcialbym sie was poradzic;) chodzi o simsona s51 mam upatrzony gaźnik 21 mm amal'a wiem ze powinno to zwiększyc jego moc jednak czy po jego zamontowaniu simek nie będzie mi sprawial problemu?? prosze o odpowiedz dodam ze silnik s51 wyposarzony jest w cylinder s60