Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PG czy PP ? prosze o pomoc w wyborze

dm64 17 May 2009 14:25 1919 8
    dm64
    Level 10  
    Witam, moze mi ktos doradzi ktora uczelnie wybrac politechnike Gdanska czy Poznanska, interesuje mnie tylko jeden kierunek-elektrotechnika. Czy jest miedzy tymi uczelniami roznica w nauczaniu na tym kierunku i perspektywami po ? prosze o pomoc
    SadWorm
    Level 11  
    PG++; :)
    Jestem na pierwszym roku. Nie w to celowałem co prawda, ale podoba mi się.
    kashim
    Level 1  
    Ja również jestem na elektrotechnice na PG i jestem zadowolony z wyboru. Bardzo podoba mi się stosunek kadry do studentów- w szczególności osób z katedry KETiI, z którą mam największy kontakt :)
    dm64
    Level 10  
    a czemu nie PP ? mniej popularny, slabsza kadra ? jest roznica miedzy innymi uczelniami a tym samym kierunkiem ?
    revolt
    Level 34  
    Ktoś musiałby studiować tu i tu żeby się wypowiedzieć na taki temat. Co cię interesuje? Na PP masz wybór między techniką świetlną, maszynami, mikroprockami, sieciami energetycznymi, sieciami w budynkach, metrologią, elektrotechniką w pojazdach tak z grubsza i ja bym się tym kierował - to znaczy jakie specjalności możesz sobie wybrać potem, bo początki wszędzie podobne pewnie.
    dm64
    Level 10  
    na necie znalazlem cos takiego jak parametryczna ocena jednostek, kierowac sie tym ?
    Wilczek12
    Level 1  
    byłem tylko na drzwiach otwartych w Poz.
    PP nieźle się prezentuje, mocny wydział, masa specjalności do wyboru, laboratoria, wykładowcy dla ludzi, od paru lat się nieźle rozbudowuje, jest m.ib. nowa, olbrzymia hala wykładowa i inne pierdoły
    http://www.fee.put.poznan.pl/ strona wydziałowa dla kandydatów masz mase info.
    dm64
    Level 10  
    na dniach otwartych chyba kazdy sie dobrze prezentuje ;)