Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Migracja z Windows Vista na XP - integracja sterowników

17 May 2009 17:35 1988 2
  • Level 17  
    Witam posiadam laptopa Toshiba Satellite P200D- 12O. Gdy chciałem zainstalować system windows XP był mały problem. Dysk formatowal sie poprawnie pliki instalacyjne zostały poprawnie załadowane ale gdy przyszedł czas na restart systemu komputer sie wyłaczał pokazywał sie pierwszy obraz ze to niby windows XP po czym komputer sie resetował. Po przeczytaniu kilku postów domyślalem się ze tutaj po prsotu nie widzi dysku pod XP , brakuje sterowników SATA? bądź czegoś w tym rodzaju. Bardzo Was proszę o pomoc w znalezieniu ich i prosze opiszcie jak to zainstalować zeby było OK. Jestem raczej bardzo mało zaawansowany w sprawy kompa wiec proszę o wytłumaczenie jak zainstalować te sterowniki SATA?
  • Level 43  
    Quote:
    Jestem raczej bardzo mało zaawansowany w sprawy kompa wiec proszę o wytłumaczenie jak zainstalować te sterowniki SATA?

Wytłumaczone zostało, tematy podwieszone w tym dziale. Po raz kolejny nie będziemy przerabiać tego samego. Zamykam.

PS. Jeśli opis na forum jest niezrozumiały dla Kolegi, to proszę skorzystać dodatkowo z google - sporo opisów integracji sterowników za pomocą nLite.