Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Carina T19 migacze

piotr2509 18 Maj 2009 10:31 1739 7
  • Poziom 10  
    witam mam problem z tym samochodem nie posiada migaczy i awaryjnych bezpieczniki są ok nie mogę znaleźć modułu migaczy i awaryjnych czy ktoś może mi pomóc
  • Poziom 30  
    Kolego w passacie B5 znajduję się przerywacz w włączniku świateł awaryjnych,może tu jest tak samo.
  • Poziom 10  
    niestety przy wyłaczniku awaryjnych nie ma przekaznika
  • Poziom 30  
    Kolego przekaźnik na pewno jest na trzy nóżki.Więc szukaj takiego,nie pamiętam w jakim aucie był jeszcze pod osłoną przełączników od kierunkowskazów.
  • Poziom 14  
    Z lewej strony samochodu masz przekaźnik kierunkowskazów. Koło bezpieczników. Przekaźnik bodajże identyczny jak w bmw e36.
  • Poziom 10  
    tak przekaźnik znalazłem zastanawia mnie tylko jak go sprawdzić czy jest dobry czy podając mu napięcie na cewkę powinien na środkowym pinie podawać impuls +12 i czy żeby klikał musi byc obciążony żarówka
  • Poziom 14  
    Chyba od ogrzewania tylnej szyby jest taki sam. Po prostu zamień miejscami.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Cytat:
    Chyba od ogrzewania tylnej szyby jest taki sam

To może od razu od grzania świec żarowych, albo sterownik silnika podłączyć?
    Przerywacz ma pewnie trzy piny: zasilanie, wyjście i masę. Zasilanie pod 12V, wyjście przez żarówkę 45 W (lub coś większego od 21W) do masy, masa do masy. Żarówka powinna pulsować, a przerywacz cykać. Jak nie, to do wyrzucenia. Wstawisz niemal każdy trzynóżkowy.