Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny schemat zwrotnicy Tonsil Siesta Front!

18 Maj 2009 11:36 6189 6
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie, potrzebuję schematu oryginalnej zwrotki z tego zestawu. Od dłuższego czasu próbuje coś znaleźc na ten temat ale na razie bez rezultatu, jedyne co znalazłem to zdjęcie! Może ktoś posiada jakieś materiały dotyczące tej zwrotnicy, będę zobowiązany! Pozdrawiam!
    Potrzebny schemat zwrotnicy Tonsil Siesta Front!
  • Poziom 39  
    to jest zdjecie zwrotnicy siest? jak tak to przynajmniej jakos stosowanych elementow sie poprawila w ostatnim czasie :D

a wracajac do tematu? po co ci te zwrotnice? chcesz budowac klona? jak tak to sie nie oplaca - lepiej dolozyc do lepszej wysokotonowki...
    a jak nadal je potrzebujesz to czasami na allegro sprzedaja bo sobie wlasnie zmieniaja wysokotonowki ;)
  • Poziom 10  
    Tak chce zbudować klona, bo akurat mam takie głośniki a wysokotonówkę zawsze można wymienić...a swoją drogą to zastanawiające ze tak mało informacji jest o tych głośnikach, przecież to już nie młody zestaw!!!
  • Poziom 39  
    o glosnikach info jest duzo. ale schematu zwrotnicy faktycznie nikt jeszcze nie pokazal. moze nikt sie nie pofatygowal o zmierzenie cewek?

Cytat:
    Tak chce zbudować klona, bo akurat mam takie głośniki a wysokotonówkę zawsze można wymienić...
    tylko ze 2x bedziesz placil za zwrotnice. to nie lepiej odrazu zbudowac z lepsza wysokotonowka?
    schematy zwrotnic do monitorkow sa - nawet 2
    ale do frontow z 2 wooferami niestety niema :???:
  • Poziom 38  
    Ja proponowalbym zrobic zestw jk owi przedmowca - tonsil gdn 15/40/5 + vifa dx 25, jest gotowa zwrotnica, a opinie o tym zestawie sa b. pozytywne.

Drugieg pare GDNow mozesz wystawic na Allegro, pojdzie jak swieza buleczka. Nowe kosztuja 130zl/szt, a mimo to ludzi ta cena az tak bardzo nie odstrasza.
  • Poziom 10  
    Wiem że do monitorów są zwrotnice,mam schematy, ale ja chcę zbudować zestaw na 2 wooferach wiec jeszcze poczekam, może ktoś zajrzy z ciekawości do Siest i wrzuci schemacik...temat jak na razie otwarty!!! Pozdrawiam!
  • Poziom 39  
    to moze pokombinujesz ze zwrotnica?
    teoretycznie zmienisz wartosc elementow toru niskotonowego i pociagnie 2 glosniki...
    ale praktycznie widze ze beda problemy z wysokotonowym :???:
    to moze 2,5 drogi?
    te 0,5 drogi bedzie latwiej zrobic ;)