Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TIG+MMA+PLAZMA czyli 3in1

tomekw19_1985 18 Maj 2009 16:12 9088 5
  • #1 18 Maj 2009 16:12
    tomekw19_1985
    Poziom 18  

Witam Szukam spawareczki do 5000zł która ma możliwość spawania metodami TIG AC/DC, MMA oraz ma możliwość cięcia plasmą. Spawarka nie będzie używana do celów przemysłowych tylko do domowego warsztatu. Czasami chciałbym pospawać jakiś stop aluminium, lub jakieś stalowe blachy 1mm, przeciąć jakąś blachę do 5mm itd. Ogólne zastosowanie w domowym warsztacie. Kiedyś na allegro spotkałem się ze spawarkami 3in1 ale jakoś teraz chyba wyszły z mody bo nie mogę znaleźć. Co polecacie do takiej kwoty jak podałem. Proszę nie krytykować zaraz po co mi TIG AC/DC, MMA i PLASMA tylko proszę o pomoc w doborze odpowiedniej spawarki. Pozdrawiam

• #2 24 Maj 2009 15:07
    mar400
    Poziom 11  

Witam chyba ciężko będzie znaleźć taki zestaw, typowy 3 in1 to migomat z pulsem, oraz programami do alu i cr-ni z synergicznym sterowaniem drutu ( czyli jest tylko pokrętło energii i dynamiki łuku), + TIG DC + MMA, sprowadzam sprzęt z zagranicy i nie spotkałem się nigdy z takim zestawem. Jeśli interesuje Cię takie zestawienia jak podałem to pisz na priv bądź: m200(małpa)o2.pl

• #3 04 Cze 2009 06:21
    manta
    Moderator Samochody

Ja kupiłem tig magnum thf 200 i plazmę, koszt ogólny wyższy, tig jest ac/dc, jak na chińczyka to bardzo wysoka częstotliwość 300 hz, skuteczny hf i antistick. Co do plazmy, mam 60 A.

• #4 17 Wrz 2009 13:21
    zurav
    Poziom 9  

Takie warunki spełnia urządzenie Elektra-Becum ,nie pamiętam symbolu . Jednak droga to firma ,bo dobra..
    Mam coś podobnego na sprzedaż Link
    Jednak to tylko (aż) mig/mag/plazma .

• #6 10 Cze 2010 21:48
    akexander_m
    Poziom 15  

Czy kolega lechoo ma może schemacik takiego 3in1 CT-518 D lub podobnego.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME