Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak sygnału cyfry w niemczech

robertrozbicki 19 May 2009 14:59 3990 4
    robertrozbicki
    Level 1  
    Witam. zabrałem ze sobą do pracy w niemczecz cyfrę. poprzednio miałem czyste niebo i mój talerz (30cm) działał bez problemu. w obecnym miejscu przeszkadzają drzewa i budynki... syganł jest na 90% ale jakość na zero... podłączyłem się do talerza znajomego który ma polsat i wszystko zadziałało. niestety ma on już zajęty podwójny konwerter i nie moge się do niego podpiąć... drugi znajomy ma talerz z dekoderem skymaster dx 15 ale po podłączeniu mojego dekodera sygnał jest na zero... podejżewam że ma analogowy konwenter bo jest taki płaski. sygnał ma na nim z hot bird 1,2 13 E. mam w zanadrzu podwójny konwerter cyfrowy i tu jest moje pytanie. czy moja cyfra + będzie łapała jakieś programy na tym hot bird 1,2 13E? widać że obydwie anteny są trochę inaczej ustawione, ta z polsatem chyba na astrze odbiera. proszę o porady bo nie wiem czy opłaci się chodzić po ścianach i podmieniać te konwertery :/
    waldekg
    Level 28  
    Witam. Podział konwerterów na analogowe i cyfrowe dokonał się w ofertach handlowych.Sposoby ustawiania anten są dokładnie opisane na forum. Pozdrawiam.
    GKVIDEO
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Temat zamykam zakładający temat wszystkie informacje ,o które pytał uzyskał.