Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z zamkiem golf 4

19 Maj 2009 20:10 8171 10
  • Poziom 2  
    problem jest taki że gdy zamykam lewe drzwi to tylko one się zamykają a reszta drzwi jest otwarta i nie włącza się imubilajzer. Gdy zamykam drzwi z prawej strony zamykają się wszystkie drzwi i działa imubilajzer. Chcę wiedzieć jak dojść do zamka i co może być przyczyną tych źle działających lewych drzwi z góry dziękuje za informacje

Moderowany przez Michu10:

Ile razy można opisywać ten sam wątek, dla kolegi informacja do tego służy wyszukiwarka , jest tam wszystko na temat zamka w VW. Następnym razem będą ostrzeżenia.

• Poziom 22  
    Pada zamek lewy przód (master), wyrobiły się mikrostyki w środku. Możesz już się zacząć rozglądać za nowym (używanym). Wkładkę można przełożyć ze starego.
  • Poziom 2  
    jak dostać się do zamka ??
  • Poziom 39  
    jak by nie kombinował trzeba rozebrać prawie całe drzwi
  • Poziom 20  
    A co ma do tego imubilajzer ?
  • Poziom 2  
    zdjołem tapicerkę odkręciłem wkręty na 10 kluczyk opuściłem szybę i nie chce wyjść blacha co dalej robić ??
  • Poziom 39  
    jak się nie mylę to ta blacha jest przyklejona i chyba trzyma silniczek od szyby
  • Warunkowo odblokowany
    Sprawdz jeszcze kable w osłonie gumowej między drzwiami a karoserią.Tam tez może być przyczyna kabelek przecięty.
  • Poziom 22  
    dzac4 napisał:
    Sprawdz jeszcze kable w osłonie gumowej między drzwiami a karoserią.Tam tez może być przyczyna kabelek przecięty.

Kabelki będą raczej dobre, bo od strony pasażera zamyka i otwiera wszystkie drzwi. Przejście na przewodach jest.
  • Warunkowo odblokowany
    Najpierw niech sprawdzi.Zamek od pasażera będzie działał a od kierowcy nie przy przeciętym jednym kablu.I to jest najczęstrza pszyczyna tej usterki.Sam już usunołem nie jedną.I żadne rozbieranie drzwi.
  • Poziom 34  
    tu masz fotoporadę odnośnie naprawy usterki w Twoim aucie, przeczytaj ze zrozumieniem od początku do końca i zrobisz to sam bez problemu, winę ponoszą pęknięte luty wewnątrz zamka :
    http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053&start=0

a dokładnie chodzi o to miejsce :
    problem z zamkiem golf 4
    problem z zamkiem golf 4
    problem z zamkiem golf 4

oraz wyrabiający się mimośród sterujący zaznaczonym na fotce mikroprzełącznikiem co powoduje inne dodatkowe wariacje z centralnym zamkiem, oświetleniem wnętrza, buzerem sygnalizującym zapalone światła po otwarciu drzwi, samoczynne opuszczanie elektrycznych szyb, aktywowanie autoalarmu itp. :

problem z zamkiem golf 4