Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Kursor myszki lata po ca造m pulpicie

20 Maj 2009 16:21 6679 19
  • Poziom 9  
    Witam tak jak w temacie, pracuje na komputerze przegadam strony www a tu nagle myszka lata po ca造m pulpicie sama naciska lewy przycisk myszki.
    Albo zacina si sama na par minut albo zacina si na amen. Wczoraj to tez by這 ale co si sta這 z Windowsem i musia貫m przeinstalowa system.
    Przeinstalowa貫m wszystko by這 ok. popracowa z 4 h i znowu to samo.
    Co to moze by prosz o pomoc.
    Nowo嗆 :P
    To tak jak pisa貫m ostatnio ze myszka zacina si to ju nie da nic si zrobi, to zauwa篡貫m wczoraj ze klawiatura si wy陰cza nie mog na niej nic zrobi widz ze 3 lampki mign i gasn pr鏏uje w陰czy za pomoc przycisku NUM i nic
  • Poziom 32  
    Zmien myszke i sprawdz czy problem sie bedzie powtarzal.
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    ale gdzie zmieni bateri w czym ? w p造cie g堯wnej
  • Poziom 23  
    i jak mo瞠 by ona winna? skoro ona utrzymuje bios? autor nie poda 瘸dnej informacji 瞠 np. godzina mu si przestawia
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 9  
    ps2
  • Poziom 14  
    koledze chodzi這 naturalnie o wymian baterii w myszy bezprzewodowej, je郵i takow posiadasz. Rozumiem, 瞠 korzystasz z myszy i klawiatury pod陰czonych pod PS/2 ? Je郵i tak, od陰cz klawiatur gdy wyst徙i problem, je郵i wtedy wr鏂i wszystko do normy, masz winowajc! Je郵i nie wr鏂i, to samo zr鏏 z myszk i spr鏏uj sterowa komputerem przy pomocy klawiatury. Osobi軼ie my郵, 瞠 to wina jednego z tych peryferi闚, ale mo瞠 te okaza si, je郵i formatowa貫 tylko systemow partycj, 瞠 to jakie z這郵iwe oprogramowanie (wirus?)...
  • Poziom 9  
    od陰cza貫m i myszk i klawiatur i nic .
    Tak formatowa貫m tylko pertycie systemowa ale reszt skanowa貫m 5 skanerami i nic nie wykry這 opr鏂z 2 wirus闚
  • Poziom 14  
    No to nie takie znowu nic :] naturalnie skanowa貫 r闚nie systemow? rozumiem, 瞠 myszka optyczna, prawda? Optyki maj to do siebie, 瞠 je郵i pracuj na g豉dkiej, odbijaj帷ej 鈍iat這 powierzchni, to kursor czasem mo瞠 wymyka si spod kontroli, ale raczej nie kilka przy tym i nie zawiesza systemu... hmm... najlepiej by這by spr鏏owa z innym urz康zeniem, albo chocia od陰cz klawiatur, gdy jej nie potrzebujesz i popracuj (pograj ;) ) troch z sam myszk i patrz czy system si nie zawiesi... metoda "na jana" ale skutecznie wyeliminuje klawiatur jako zagro瞠nie, b康 w豉郾ie na ni wska瞠...
  • Poziom 9  
    tak myszka optyczna . Chodzi juz ponad 1 rok i nic takiego nie by這 nigdy.
    Dzis pisa貫m do serwisu na gg to napisali ze to moze by wina :Zasilacza , lub P造ty g堯wnej
  • Poziom 14  
    hmm...Zasilacza raczej bym do tego nie miesza... gdyby to by豉 jego wina, komputer zawiesza豚y si bez reakcji i objaw闚, s w ko鎍u bardziej moco瞠rne elementy w komputerze ni mysz czy klawiaturka (procesor, karta graf. pami耩 ram). Co do p造ty g堯wnej, owszem jest to mo磧iwe, na moje jednak, je郵i nic nie podkr璚a貫 to raczej nie zepsu豉by si sama obs逝ga port闚 PS/2... je郵i masz co podkr璚one (procesor, Ram, karta grafiki) wr鵵 do ustawie fabrycznych i obserwuj...
    A je郵i problem nadal b璠zie si powtarza, najlepiej jednak, gdyby mia drug mysz i klawiatur i wtedy wymieniaj帷 je pojedynczo wiedzia豚y co jest grane... je郵i to nie pomaga, wiesz , 瞠 nale篡 szuka winy p造ty, b康, czego raczej jestem zwolennikiem z這郵iwego oprogramowania (kt鏎e wcale nie musi by wykrywane przez skanery ani by z這郵iwe "z natury" ale generuje b喚dy).
  • Poziom 9  
    To co mam robi . Bo moge jutro zawie嗆 do serwisu . Czy samemu robi dalej ? aa i nic nie podkr璚a貫m
  • Poziom 14  
    Wyb鏎 nale篡 do Ciebie. Je郵i masz odrobin czasu i na przyk豉d stare mysz i klawiatur - pr鏏uj. Mo瞠 uda Ci si doj嗆 do prostego rozwi您ania problemu bez p豉cenia za serwis... ale je郵i nie masz mo磧iwo軼i ani nawet pomys逝 na to, co to mo瞠 by, pozostaje Ci serwis... ale wyb鏎 nale篡 do Ciebie.
    Ja bym pr鏏owa do upad貫go...serwis to ostateczno嗆 ;)
  • Poziom 9  
    1. Serwis mam za free bo komputer jeszcze na gwaranci.
    2. Nie mam myszki innej tylko klawiatur drug mam
  • Poziom 14  
    Chyba, 瞠 masz komputer na gwarancji! wtedy zawie skrzynk z mysz i klawiatur i mo瞠 wymieni Ci co na nowe ;)

Dodano po 1 [minuty]:

Spr鏏uj z sam klawiatur... zawsze mo瞠 co wyjdzie.;) Ale je郵i to gwarancja, to jedyn wad tego rozwi您ania jest czasowe rozstanie si z blaszakiem ;)
    Powodzenia!!
  • Poziom 9  
    Tak komputer mam na gwaranci. Klawiatur i myszk wie潭 po co ?
    I tak by nowej nie dali by kazali kopi a myszka kupowana gdzie indziej.
    My郵 ze nie b璠 tak d逝go trzyma. Kiedy mia貫m ze komputer si resetuje na ten sam dzie dosta貫m pc-ta
  • Poziom 14  
    Nie b康 taki pewien, bo sam jestem przyk豉dem na to, ze klawiatur te obejmuje gwarancja ;] Wymienili mi na now a nie by豉 to klawiatura z tych najta雟zych ;)
    Je郵i maj znale潭 przyczyn, a problem dotyczy funkcjonowania tych dw鏂h lub kt鏎ego z urz康ze, to zawie je razem z komputerem...przecie nie wiesz, czy problem jest ukryty "pod mask" czy powoduje go kt鏎e z dw鏂h niepozornych peryferi闚... Je郵i zawieziesz sam komputer u nich mo瞠 by wsio w porz康ku a w domu zn闚 b璠ziesz mia problem,bo oka瞠 si, 瞠 to uk豉d w myszce pad...na przyk豉d... nic nie tracisz a niech Ci wszystko sprawdz.
  • Poziom 9  
    To i tak zrobi. Nie chce mi si ju szuka ju 2 dzie szukam i nie mog znale潭 co jest . Dzi瘯uj za pomoc wszystkim
  • Poziom 14  
    Polecamy si ;)
    Powodzenia!