Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R710 - uszkodzony przycisk na klawiaturze

20 Maj 2009 17:28 5486 4
  • Poziom 9  
    witam

odpadl mi klawisz z laptopa.
    niewiele myslac, postanowilam go sama wlozyc..
    po ciezkich probach, doszlam do tego jak to zrobic, jednak zadanie mnie przeroslo..
    krotko mowiac zlamalam mala czesc w zawiasie, bez ktorej niestety nie moge zamontowac klawisza.
    probowalam ja przykleic, ale jest tak mala ze nie ma na to szans.
    pisalam juz do wielu, wielu serwisow, i oni albo nie maja takich zawiasow, albo klawiszy, albo w ogole nie posiadaja uszkodzonego tego modelu laptopa, zeby wziac ten zawias.
    moj serwis napisal ze tylko wymiana calej klawiatury wchodzi w gre. co niestety mija sie z celem ze wzgledu na koszty i na to ze laptop jest nowy i klawiatura dziala jak nalezy.. tylko ten pechowy klawisz..

zastanawiam sie czy moze zawiasy z innych modeli pasowalyby do mojego?
    wklejam fotke tego co zlamalam.

model laptopa : samsung as03pl r710

pomozcie s
    trace juz nadzieje:(
    model laptopa : samsung as03pl r710

jestem z dabrowy gorniczej i juz rozmawialam z serwisami u siebie w okolicy, wszyscy zgodnie twierdza zw wymiana klawiatury a nawet nie chcieli dokladnie sluchac co mi sie zepsulo..
  • Poziom 29  
    Tam się ułamał tylko ten "cypelek"? Jeśli tak, to ja bym tam zrobił mały otworek i wkleił kawałeczek drucika lub plastiku. Musiałabyś mieć spore szczęście aby znaleźć taki element.
  • Poziom 9  
    tak to sie zlamalo i jest w srodku w tym czarnym. przyklejone. bo chcialam skleic
    a nie wiem jak zrobic przewiert drucika przez ten bok gdzie ten cypelek zostal ;-/
  • Moderator Samochody
    Bez problemu do naprawienia, ale przez kogoś kto ma odpowiedni sprzęt. Jeśli nie elektronik amator, który sam wykonuje płytki, to zegarmistrz powinien sobie z tym zadaniem poradzić.
  • Poziom 43  
    Przed napisaniem kolejnego posta, dotychczasowe proszę poprawić.
    Zdania rozpoczynamy wielką literą i kończymy kropką!
    Zdjęcia dodajemy za pomocą przycisku 'dodaj obrazek'.
    O wszystkim informowałem w usuniętych tematach, jak widzę nie dotarło!
    Na tym forum obowiązuje regulamin i koleżanka także ma obowiązek go przestrzegać.