Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Altusy 140 jaki głośnik niskotonowy jest lepszy

21 Maj 2009 10:53 2093 7
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich .
    Posiadam Altusy 140 i chciałbym wymieni w nich głośniki niskotonowe .
    zastanawiam się nad głośnikami Stx a dokładnie GDN-30-200-8-SC a estradowym GDS-30-200-8-SE. Chciałbym aby bas nisko schodził i czy wogóle jest to możliwe na nich. Mam do wydania maks 100zł za sztuke no chyba że jest coś godnego uwagi .
    Jest to mój pierwszy temat i proszę o wyrozumiałośc .
    Z góry dziękuje za pomoc!!
  • Poziom 9  
    tak więc sc będzie lepszy czy polecisz jakiś inny głośnik
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Maciek dałeś mi teraz do namysłu .Dlatego zmieniam zdanie na Tonsila GDN 30/80/4 8 . Ale chciałbym najpierw poznac wasze opinie o tym głośniku czy jest warty polecenia oraz czy będzie lepszy od stx i czy zapewni mi dynamiczny bas i jak nisko potrafi on zejśc.Czy moje oryginalne zwrotnice dadzą rade.
    Proszę o pomoc i opinie!!!!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Mam jeszcze jedno pytanie. Czy pomiędzy głośnikami Tonsila gdn 30/80 a dn 30/100 jest wyczuwalna i duża różnica w zejściu i mocy basu.

Pozdrawiam!!
  • Poziom 9  
    Witam ponownie
    Mój kolega nabył a140 i chce wstawic do nich GDN stx ponieważ oryginalnych nie było a na kasie mu zależy.
    Stąd jego pytanie polega na tym że który głośnik lepiej zagra mocnym i niskim basem??? pomiędzy
    GDN-30-100-8-SC a GDN-30-200-8-SC .

Ps. wzmacniacz ma 75wat na kanał
    Proszę o Pomoc

Dodano po 11 [minuty]:

Dużo dobrych opinii słyszałem o 100 ale 200 nic Ma o wiele lepszy spl a cena prawie taka sama .Proszę o propozycje
    Stąd ten problem