Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hotbird Sat Czeskie kanały/Programy

hiram 21 Maj 2009 13:52 7147 5
  • #1 21 Maj 2009 13:52
    hiram
    Poziom 11  

Witam Serdecznie - moje pytanie dotyczy Programów nadawanych z satelity Hotbird lub Ewentualnie Astry. Mianowicie posiadam obecnie Cyfrę + a bardzo zależy mi na oglądaniu kanałów z Czeskiej Telewizji właśnie na tym Tunerze mogę dołożyć dodatkowo konwerter na zeza (Astra) czy ktos ma jakieś informacje czy to będzie Działać i jak to ustawić w Tunerze ?
    Pozdrawiam Serdecznie

0 5
  • #2 21 Maj 2009 14:31
    Doominus
    Poziom 34  

Na tunerze jest jakiś napis Dseqc ?
    Albo w instrukcji jest wymieniona jego obsługa ?

0
  • Pomocny post
    #3 21 Maj 2009 15:43
    kajron
    Poziom 29  

Pierwsza sprawa jaki masz dekoder bo owszem hb i astra w układzie zeza i odpowiednim ustawieniu portów przełącznika w menu odbiornika niemniej dostępność dodatkowych kanałów zależy od możliwości edukacyjnych dekodera niemniej kanały fta zawsze http://www.flysat.com/satlist.php kuknij co jest na satelitach

0
  • #4 21 Maj 2009 15:59
    hiram
    Poziom 11  

Niestety nie wiem czy sa jakieś ustawienia możliwe (dseqc) - poniewaz nie jestem teraz u siebie w domu i nie moge tego sprawdzić

Dodano po 15 [minuty]:

rozmawiałem z kolega który stwierdził że jest to ponoć tuner na którym nie ma możliwości zmiany ustawień dseqc i na stałe sa ustawienia dla Cyfry+ więc pozostaje tylko wymiana bądz dołożenie drugiego tunerka ( Mam rezerowy kabel od tunera do anteny) i dołożenie konwertera na "ZEZ"

0
  • #5 21 Maj 2009 18:51
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Hiram najpierw się obudz i podaj co za dekoder posiadasz potem zobaczysz odpowiedzi.Wychodzi na to ze nie wiesz jak masz naimie.Bo jak nie wiesz co za dekoder posiadasz a pytasz to coś tu nie tak.

1
  • #6 27 Cze 2009 18:16
    erneest
    VIP Zasłużony dla elektroda

Astra 19,2E pakiet UPC Czechy, Astra 23,5E pakiet czesko-słowacki Skylink.

3