Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hotbird Sat Czeskie kanały/Programy

21 Maj 2009 13:52 7573 5
  • Poziom 11  
    Witam Serdecznie - moje pytanie dotyczy Programów nadawanych z satelity Hotbird lub Ewentualnie Astry. Mianowicie posiadam obecnie Cyfrę + a bardzo zależy mi na oglądaniu kanałów z Czeskiej Telewizji właśnie na tym Tunerze mogę dołożyć dodatkowo konwerter na zeza (Astra) czy ktos ma jakieś informacje czy to będzie Działać i jak to ustawić w Tunerze ?
    Pozdrawiam Serdecznie
  • Poziom 34  
    Na tunerze jest jakiś napis Dseqc ?
    Albo w instrukcji jest wymieniona jego obsługa ?
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Pierwsza sprawa jaki masz dekoder bo owszem hb i astra w układzie zeza i odpowiednim ustawieniu portów przełącznika w menu odbiornika niemniej dostępność dodatkowych kanałów zależy od możliwości edukacyjnych dekodera niemniej kanały fta zawsze http://www.flysat.com/satlist.php kuknij co jest na satelitach
  • Poziom 11  
    Niestety nie wiem czy sa jakieś ustawienia możliwe (dseqc) - poniewaz nie jestem teraz u siebie w domu i nie moge tego sprawdzić

Dodano po 15 [minuty]:

rozmawiałem z kolega który stwierdził że jest to ponoć tuner na którym nie ma możliwości zmiany ustawień dseqc i na stałe sa ustawienia dla Cyfry+ więc pozostaje tylko wymiana bądz dołożenie drugiego tunerka ( Mam rezerowy kabel od tunera do anteny) i dołożenie konwertera na "ZEZ"
  • Warunkowo odblokowany
    Hiram najpierw się obudz i podaj co za dekoder posiadasz potem zobaczysz odpowiedzi.Wychodzi na to ze nie wiesz jak masz naimie.Bo jak nie wiesz co za dekoder posiadasz a pytasz to coś tu nie tak.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Astra 19,2E pakiet UPC Czechy, Astra 23,5E pakiet czesko-słowacki Skylink.