Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Fabryka Prądu
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Q-Sound - słuchawki zasilane energią słoneczną

blondyneczka_83 21 Maj 2009 15:44 1343 0
 • Q-Sound - słuchawki zasilane energią słoneczną

  Ostatnimi czasy coraz więcej słyszymy o ekologicznych koncepcjach przeróżnych urządzeń. W tym roku były już pomysły na ekologiczne komórki, ekologiczne ładowarki, notebooki etc. Teraz przyszła kolej na słuchawki.

  Pochodzący w Rumunii projektant Shepeleff Stephen skonturował słuchawki Q-Sound. Zostały one wymyślone po to, aby przezwyciężyć problem wiecznie ładowanych słuchawek Bluetooth. Q-Sound posiadają silikonowe baterie, które według zapewnień projektanta nie ulegną zniszczeniu podczas ich użytkowania tj. podczas zakładania, zdejmowania, czy tez dopasowywania do różnych rozmiarów głów. Słuchawki będą współpracowały z odtwarzaczami MP3 a także innymi playerami posiadającymi funkcję Bluetooth.

  Q-Sound posiadają dwie baterie akumulatorowe o pojemności 800mAh i operującej przy 1.2V, 3.5mm Jack i skórkowe gąbeczki. W pełni naładowany zestaw może działać przez 40godzin, a 1 godzina ładowania wystarcza na 2.67godz. pracy przy maksymalnej głośności.
  Jako, że omawiane słuchawki są tylko i wyłącznie konceptem nie wiadomo czy trafią one do regularnej sprzedaży a tym bardziej nie wiadomo, jaka byłaby ich sugerowana cena.

  Q-Sound - słuchawki zasilane energią słoneczną

  Informacje pochodzą ze strony http://gadzetomania.pl/2009/05/20/q-sound-sluchawki-zasilane-energia-sloneczna/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  blondyneczka_83
  Poziom 15  
  Offline 
  Nic Wam nie powiem :P
  blondyneczka_83 napisał 203 postów o ocenie 16, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
 • Fabryka Prądu